PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Quick Park w Strzegomiu ma nowego właściciela

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 paź 2017 10:02

Quick Park w Strzegomiu ma nowego właściciela Jarosław Fijałkowski, Retail Development Management, Philippe Ginestet, Eurinvest, Dominik Buczkowski, Real 2b Development

Retail Development Management sprzedało centrum handlowe Quick Park w Strzegomiu spółce z Grupy Eurinvest.

REKLAMA

- Jako deweloper tego obiektu nasza firma osiągnęła zadowalający zwrot z tej inwestycji – powiedział Jarosław Fijałkowski, prezes spółki Retail Development Management. Fakt sprzedaży inwestycji zakończył cykl inwestycyjny prowadzony przez Retail Parks Fund. Quick Park w Strzegomiu jest udanym lokalnym obiektem handlowym, atrakcyjnym nie tylko dla mieszkańców Strzegomia, ale i okolicznych, mniejszych miejscowości. W ciągu tylko sześciu miesięcy realizacji inwestycji stworzyliśmy mieszkańcom nową infrastrukturę, która umożliwia dalszy rozwój tej części miasta - dodaje prezes Fijałkowski.

Przypomnijmy, że Quick Park w Strzegomiu został oddany do użytku 28 listopada 2016 roku. Obiekt ma 2 tys mkw. GLA. Grupa Euroinvest to międzynarodowa firma zajmująca się nieruchomościami, specjalizująca się w inwestycjach w budynki komercyjne zlokalizowane wyłącznie w najlepszych lokalizacjach, w centrach miast i poza miastami.

Grupa zbudowała portfel kilkuset obiektów w ponad 100 miastach we Francji i Belgii, z sukcesem działa także w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. W zmieniającym się społeczeństwie i świecie - zaufanie między partnerami i utrzymanie zobowiązań, gwarantuje harmonijny rozwój.

- Cieszymy się bardzo z naszego nowego partnera jakim stała się spółka z Grupy Real2B wraz ze swoją siecią Quick Park w Polsce – informuje właściciel Eurinvest Philippe Ginestet Inwestor: Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o. o., która wspólnie z inwestorami: Retail Parks Fund FIZ AN oraz bankami, realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju.

Cechą charakterystyczną Quick Parków jest ich usytuowanie bezpośrednio przy głównych arteriach komunikacyjnych oraz przy największych osiedlach mieszkaniowych. Quick Parki dedykowane są mieszkańcom mniejszych miejscowości – do 100 tys. ludności, którzy wzorem wielkich miast, będą mogli na co dzień korzystać z możliwości i atrakcji, jakie oferują centra handlowe. Wszystko to w jednym miejscu z kwadransem na dojazd. W listopadzie 2016 r. zostały otwarte pierwsze w Polsce tego typu obiekty: Quick Park Strzegom i Quick Park Mysłowice. W budowie jest obecnie Quick Park w Oławie, a w przygotowaniach są także obiekty m.in.: w Sulechowie, Olkuszu, Kępnie, oraz Konstancinie-Jeziorna.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA