PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rada nadzorcza Emperii podsumowuje rok

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 maj 2015 14:18

Rada nadzorcza właściciela sieci marketów Stokrotka przeanalizowała wyniki finansowe oraz sytuację spółki. - W ocenie Rady Nadzorczej prowadzone działania w obszarze detalu, jak również modyfikacja strategii segmentu nieruchomości i dalsze umacnianie pozycji na rynku spółki informatycznej Infinite Sp. z o.o. zaczęły przynosić pożądane efekty - poinformowano w komunikacie.

REKLAMA

- Rada nadzorcza pozytywnie ocenia zarówno wyniki finansowe wypracowane przez Grupę jak również zakres, tempo i rezultaty prowadzonych działań. W obszarze detalu poza wzrostem efektywności logistyki i rentowności sklepów Stokrotka nastąpiła - pomimo deflacji, silnej konkurencji i trudnego rynku znacząca poprawa wyników segmentu, co zdecydowanie wpłynęło na lepszy wynik Grupy Emperia - poinformowali przedstawiciele Emperii.

Rada nadzorcza wyraziła zgodę na przeznaczenie zysku w 2014 roku na wypłatę dywidendy. Oznacza to, że akcjonariusze uzyskają 1,33 złotego na każdą posiadaną akcję.

- W opinii rady nadzorczej kondycja finansowa spółki Emperia jest dobra i w pełni satysfakcjonująca, a dalsza konsekwentna realizacja obranej strategii pozwala oczekiwać znaczącej poprawy wyników finansowych Grupy w kolejnych okresach - poinformowano.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA