PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rafał Sonik zapowiada futurystyczne inwestycje Gemini

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 sty 2016 13:47

Dokończenie budowy centrum handlowego w Tychach, rozbudowa obiektu w Zabrzu, a także zupełnie nowe inwestycje w Krakowie i Zakopanem - najbliższe lata będą dla Gemini Holding bardzo pracowite - zapowiada w rozmowie z Propertynews.pl Rafał Sonik, prezes firmy.

REKLAMA

- Inwestycja w Tychach to projekt za 400 mln złotych. Zakończenie obecnej budowy nie będzie końcem projektu. Rozmawiamy na temat kolejnych faz, tak samo, jak w przypadku obiektu w Tychach - tłumaczy Sonik.

Jak dodaje prezes Gemini, nowa inwestycja w Zabrzu wystartuje za rok lub dwa lata. - Za nim czeka nas projekt w Krakowie i Zakopanem - dodaje.

Rafał Sonik zdradza także szczegóły związane z projektami nowych inwestycji. - Mają być dostosowane do tego, czego oczekuje lokalny rynek. Dlatego w Krakowie powstanie projekt wysokoprofilowy, dla klientów o wyższych wymaganiach, bo takie jest śródmieście Krakowa. Obecnie szykujemy całą koncepcję - tłumaczy.

Jeśli chodzi o projekt w Zakopanem: - Będzie to projekt futurystyczny, pierwszy taki w Zakopanem. Ma składać się z czterech różnych funkcji: typowej dla galerii handlowej, gastronomicznej i usługowej, ale również mieszkalnej, hotelowej i kongresowej - zapowiada Sonik.

Jak dodaje, obecnie największym problemem Zakopanego jest brak klientów między latem a zimą. - Rozwiązaniem jest obiekt kongresowy. Mam nadzieję, że nasz projekt zostanie zaakceptowany przez władze - dodaje.

Gemini Holding pracuje także nad komercjalizacją obecnie realizowanych inwestycji. W najbliższym czasie zostanie m.in. podpisana ważna umowa z kluczowym najemcą dla projektu w Tychach.

Pytany o inwestycje w innych sektorach, Rafał Sonik nie wyklucza dodatkowych działalności. - Jak skończę karierę sportową, na pewno skoncentruję się na innych branżach - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA