PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rank Progress rozważa budowę kina w CH Brama Pomorza

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 maj 2012 14:47

Firma Rank Progress SA, inwestor regionalnego centrum handlowego Brama Pomorza w Chojnicach, przygotowuje się do rozpoczęcia robót budowlanych.

REKLAMA

Prace obejmują między innymi przełożenie sieci energetycznych oraz wymianę słupów energetycznych. Opracowana jest już koncepcja układu drogowego wokół obiektu, która została uzgodniona z zarządcami dróg: Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Administracji w Gdańsku, Zarządem Dróg Wojewódzkich i Zarządem Dróg Powiatowych. Dojazd do centrum będzie odbywał się przez dwupasmowe rondo.

W pierwszym etapie inwestycji planowana jest realizacja największego w regionie marketu budowlanego typu Dom i Ogród oraz galerii handlowej. Drugi etap zakłada budowę retail parku.

- Proces komercjalizacji Bramy Pomorza już trwa i przebiega bardzo pomyślnie - obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem potencjalnych najemców i podpisujemy kolejne umowy. Mamy nadzieję, że klienci centrum będą zadowoleni z przygotowywanej dla nich oferty handlowej - mówi Piotr Kowalski, dyrektor działu komercjalizacji Rank Progress SA.

Całkowita powierzchnia Bramy Pomorza wyniesie około 40 tys. mkw. Znajdzie się w niej również parking na 1300 miejsc.

- Rozważamy także budowę kina w pierwszym lub drugim etapie realizacji tej inwestycji. Wielkość multipleksu Cinema3D uzależniona jest od końcowych rozmów, jakie prowadzimy z operatorem spożywczym. Po podpisaniu ostatecznej umowy w sprawie powierzchni hipermarketu spożywczego będziemy wiedzieć, jaką powierzchnię możemy zarezerwować dla kina - informuje Jan Mroczka, prezes zarządu Rank Progress SA. - Nie ukrywam, że mamy wobec regionalnego centrum w Chojnicach bardzo szerokie plany. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie ze strony najemców i przeprowadzone przez nas analizy rynku, jestem przekonany, że chojnicka Brama Pomorza powtórzy sukces sprzedanej przez nas Galerii Twierdza w Kłodzku - podkreśla Jan Mroczka.

Otwarcie regionalnego centrum Brama Pomorza w Chojnicach planowane jest na ostatni kwartał 2013 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA