PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan chce wypromować na Ukrainie markę Top Secret

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 paź 2012 12:13

W Polsce i na Ukrainie ruszyła kolejna odsłona kampanii marketingowej marki Top Secret, znajdującej się w portfolio Grupy Kapitałowej Redan. To pierwsza tego typu akcja na Ukrainie, związana m.in. w prowadzonym rozwojem sieci na tym rynku.

REKLAMA

Na Ukrainie katalogi Top Secret, z dołączonymi kuponami rabatowymi, dostępne są wraz z ogólnokrajowym magazynem Jedinstwiennoj o nakładzie 400 tys. egzemplarzy. Dodatkowo w miesięcznikach Mini i Joy ukaże się insert Top Secret, który w nakładzie 17 tys. egzemplarzy, w każdym z tytułów, dotrze do mieszkańców Kijowa.

- To pierwsza tego typu akcja marketingowa Top Secret na Ukrainie. Postanowiliśmy pokazać się w całej Ukrainie z naciskiem na Kijów, gdzie w najbliższym czasie będziemy mieli najwięcej naszych sklepów - powiedział Michał Kałużyński, prezes zarządu Top Secret Sp. z o.o.

Kampania z insertami poprzedzona była wrześniowymi reklamami w prasie i 9 bilbordami w kijowskim metrze.

W Polsce tego typu działania realizowane są regularnie i przynoszą zakładane efekty prosprzedażowe. - Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na insert do październikowego miesięcznika Logo, który skierowany jest do mężczyzn - dodaje Michał Kałużyński.

Do październikowych wydań magazynów Claudia i Hot moda&shopping dołączone są inserty z dwoma kuponami rabatowymi, o łącznej wartości 75 zł. - Intensywne działania marketingowe Top Secret mają na celu aktywne wsparcie sprzedaży - powiedział Kałużyński.

W październiku kontynuowana jest specjalna kampania we Wrocławiu oraz limitowana kolekcja Claudia&Top Secret.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA