PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan inwestuje w wizerunek marki TextilMarket

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 paź 2012 10:15

W październiku uruchomiono odświeżoną stronę internetową sieci dyskontów odzieżowych TextilMarket. Zmiana wizualizacji ma na celu wzrost sprzedaży oraz wzmocnienie wizerunku marki. Jest też jednym z elementów intensyfikacji działań marketingowych oraz komunikacji z klientami.

REKLAMA

Wg badań przeprowadzonych przez agencję Meritum, na zlecenie Asesso SKA zarządzającej siecią sklepów TextilMarket, 69 proc. klientów sieci dyskontowej korzysta z Internetu codziennie lub prawie codziennie. M.in. w oparciu o te badania przygotowano projekt strony, którego założeniem było stworzenie witryny przyjaznej dla internauty i umożliwiającej zapoznanie się z bieżącymi ofertami promocyjnymi.

W najbliższym czasie uruchomione zostaną nowe funkcjonalności strony, umożliwiające stały kontakt z klientami. Projekt zakłada stworzenie w krótkim okresie bazy klientów, w oparciu o którą możliwe będzie uruchomienie dodatkowego narzędzia komunikacji jakim jest marketing mobilny.

Sieć TextilMarket uruchomiła także swój profil na portalu społecznościowym Facebook. Aktywne działania społecznościowe rozpoczęto w związku z intensyfikacją działań marketingowych i komunikacji z klientami.

Redan SA jest operatorem znanych detalicznych marek odzieżowych: Top Secret, Troll i Drywash oraz sieci sklepów Textilmarket. Spółka funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, która zajmuje się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA