PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan korzysta ze wzrostów sprzedaży internetowej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 paź 2015 16:32

Redan korzysta ze wzrostów sprzedaży internetowej Sklep Top Secret

Firma Redan notuje duże wzrosty sprzedaży we własnym sklepie internetowym. We wrześniu liczba odwiedzin zwiększyła się o 32 proc.

REKLAMA

Jak podaje firma, wzrost odwiedzających serwis przekłada się na lepsze wyniki finansowe. Wartość sprzedaży we wrześniu br. była o 16 proc. wyższa od tego samego okresu w 2014 roku.

Jednocześnie kontynuowana jest ekspansja firmy poza granicami kraju. 10 września uruchomiono sklep Top Secret w Pradze. To pierwsza placówka w Czechach.

Od początku roku firma sprzedała w Polsce towary za 144 mln złotych, czyli o 17 proc. większej kwocie niż w 2014. W wyniki uderzają rynki: rosyjski i ukraiński, gdzie sprzedaż zmniejszyła się o 37 proc. W łącznym rozrachunku Redan w segmencie modowym zwiększył przychody o 5 proc.

Pod koniec września Top Secret, Troll i DryWash miały w Polsce powierzchnię sprzedażową 34,9 tys. mkw. - czyli o 12 proc. większą niż w ubiegłym roku. Poza granicami kraju funkcjonuje 6,4 tys. mkw., czyli o 24 proc. mniej niż w 2014 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA