PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan ma już blisko 500 sklepów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 lip 2012 13:43

Na koniec czerwca br. należąca do Grupy Redan SA sieć TextilMarket składała się z 269 sklepów własnych o łącznej powierzchni 59,3 tys. mkw., co oznacza 22 proc. przyrost powierzchni handlowej rok do roku.

REKLAMA

W sieci sprzedaży marek Top Secret, Troll i DryWash na koniec czerwca 2012 r. powierzchnia handlowa zwiększyła się o 19 proc. względem pierwszej połowy 2011 r. - 222 sklepy własne i franczyzowe o łącznej powierzchni 34,9 tys. mkw.

Szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Redan w czerwcu br. wzrosły o 15 proc. r/r i wyniosły 33 mln zł. Natomiast marża handlowa w tym miesiącu wyniosła 42 proc.

Narastająco, po 6 miesiącach 2012 r., sprzedaż Grupy Kapitałowej Redan wyniosła 194 mln zł i była o 14 proc. wyższa w ujęciu r/r. Wypracowana w tym okresie marża handlowa była na poziomie 45 proc., czyli o 1 p.p. niższym niż roku poprzednim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA