PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan ma się czym pochwalić

  • Autor: PAP
  • 07 cze 2016 08:21

Redan ma się czym pochwalić Sklep sieci Redan, mat. prasowe

Sprzedaż Grupy Redan w maju była wyższa o 16 proc. niż rok wcześniej. Znacząco wzrosła również powierzchnia całej sieci sklepów.

REKLAMA

Szacunkowa wartość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży osiągniętych przez Grupę Redan w maju 2016 r. wyniosła 55 mln zł i była o 16 proc. wyższa niż w tym samym okresie ubiegłego roku.

W ujęciu narastającym sprzedaż Grupy Kapitałowej Redan wyniosła 230 mln zł i była wyższa o 10 proc. w porównaniu do sprzedaży osiągniętej w tożsamym okresie roku poprzedniego.

Powierzchnia całej sieci sprzedaży Grupy Redan na koniec maja wyniosła 125,0 tys. mkw., co oznacza wzrost o 13 proc. w odniesieniu do maja 2015.

W segmencie dyskontowym poziom sprzedaży towarów w maju 2016 r. wyniósł 34 mln zł co oznacza wzrost o 26proc. w porównaniu do maja roku poprzedniego.

W ujęciu narastającym sprzedaż sektora dyskontowego wyniosła 135 mln zł i była 18 proc. wyższa w porównaniu z rokiem poprzednim.

Sieć Textilmarket na koniec maja składała się z 365 sklepów własnych o łącznej powierzchni 83,2 tys. mkw., która była 20 proc. wyższa niż na koniec maja 2015.

Na rynku modowym sprzedaż towarów w maju 2016 r. wyniosła 21 mln zł i była wyższa o 4 proc. niż w maju poprzedniego roku.

W ujęciu narastającym sprzedaż sektora modowego wyniosła 94 mln zł i była 1 proc. niższa niż w analogicznym okresie poprzedniego roku.

Powierzchnia punktów handlowych działających w sieci sprzedaży marek Top Secret, Troll i DryWash wyniosła 41,8 tys. mkw., tj. była o 1 proc. wyższa niż w maju 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA