PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan szacuje, że w I kw. sprzedaż grupy wzrosła o 13 proc.

  • Autor: PAP
  • 17 kwi 2012 08:32

Redan szacuje, że w pierwszym kwartale tego roku sprzedaż grupy wzrosła o 13 proc. rdr do 86,7 mln zł, marża przekroczyła 45 proc. i była o 1 pkt proc. wyższa niż rok wcześniej - podała spółka w komunikacie.

REKLAMA

Redan podał, że szacunkowe skonsolidowane przychody w marcu 2012 r. wyniosły 33,9 mln zł i były o 27 proc. wyższe rdr. Szacunkowa skonsolidowana marża handlowa przekroczyła 48 proc. i była zbliżona do marży zrealizowanej w marcu ubiegłego roku.

W sieci dyskontowej sprzedaż w marcu wyniosła 17,6 mln zł, co oznacza wzrost o 22 proc. rdr, a w całym pierwszym kwartale osiągnęła 43,5 mln zł (wzrost o 18 proc. rdr). Szacunkowa wartość marży handlowej w I kwartale 2012 roku wyniosła 39 proc. i była analogiczna jak w roku poprzednim.

Wartość sprzedaży sieci modowej w marcu wyniosła 16,3 mln zł (wzrost o 34 proc. rdr), a w całym pierwszym kwartale 43,2 mln zł, co oznacza wzrost o 9 proc. Szacunkowa marża handlowa w marcu 2012 roku wyniosła 60 proc., natomiast w całym pierwszym kwartale 52 proc., co oznacza wzrost o 2 pkt proc. w stosunku do roku poprzedniego.

Sieć Textilmarket na koniec pierwszego kwartału składała się z 258 sklepów własnych o łącznej powierzchni 57,1 tys. m kw., co oznacza 26 proc. przyrost powierzchni handlowej rdr. W sieci tradycyjnej marek Top Secret, Troll i Drywash na koniec marca funkcjonowało 218 sklepów własnych i franczyzowych o łącznej powierzchni 34,7 tys. m kw. (wzrost o 24 proc. rdr).

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA