PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan szacuje, że w I półroczu sprzedaż grupy wzrosła o 14 proc.

  • Autor: PAP
  • 16 lip 2012 08:48

Redan szacuje, że w pierwszym półroczu tego roku sprzedaż grupy wzrosła o 14 proc. rdr do 194 mln zł, marża była na poziomie 45 proc. i była o 1 pkt proc. niższa niż rok wcześniej - podała spółka w komunikacie.

REKLAMA

Redan podał, że szacunkowe skonsolidowane przychody w czerwcu 2012 r. wyniosły 33 mln zł i były o 15 proc. wyższe rdr. Szacunkowa skonsolidowana marża handlowa w czerwcu 2012 r. wyniosła 42 proc. i była niższa o 3 pkt proc. od marży zrealizowanej w czerwcu 2011 r.

W sieci dyskontowej sprzedaż w czerwcu br. wyniosła 18 mln zł, co oznacza wzrost o 17 proc. rdr. W I półroczu 2012 r. poziom sprzedaży osiągnął 101 mln zł (wzrost o 18 proc. rdr). Szacunkowa marża handlowa w tym okresie wyniosła ponad 37 proc. i była na analogicznym poziomie jak w 2011 r.

Wartość sprzedaży na rynku modowym grupy Redan w czerwcu wzrosła o 14 proc. rdr i wyniosła 15 mln zł, W całym I półroczu było to 92 mln zł, co oznacza wzrost o 10 proc. Szacunkowa wielkość marży handlowej w tym okresie wyniosła 51 proc., i była niższa od zanotowanej w roku poprzednim o blisko 2 pkt proc.

Sieć Textilmarket na koniec czerwca składała się z 269 sklepów własnych o łącznej powierzchni 59,3 tys. mkw, co oznacza 22-proc. przyrost powierzchni handlowej rdr.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA