PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan szacuje, że w sierpniu sprzedaż grupy wzrosła o 19 proc.

  • Autor: PAP
  • 21 wrz 2012 09:37

Redan szacuje, że w sierpniu 2012 roku sprzedaż grupy wzrosła o 19 proc. rdr do 37,8 mln zł, a marża handlowa grupy wyniosła 38 proc. i była zbliżona do marży zrealizowanej w sierpniu ubiegłego roku - podała spółka w komunikacie.

REKLAMA

Narastająco po ośmiu miesiącach 2012 r., sprzedaż Grupy Redan wyniosła 265,3 mln zł i była o 14 proc. wyższa w ujęciu rdr, a marża w tym okresie wyniosła 43 proc., czyli o 1 pkt proc. mniej rdr.

W sieci dyskontowej poziom sprzedaży w sierpniu tego roku wyniósł 18,7 mln zł, co oznacza wzrost o 13 proc. rdr, a poziom sprzedaży po ośmiu miesiącach 2012 r. osiągnął 137,1 mln zł i wzrósł o 16 proc. rdr. Szacunkowa marża handlowa w pierwszych ośmiu miesiącach wyniosła 39 proc. i była wyższa o 1 pkt proc. od ubiegłorocznej.

Sieć Textilmarket na koniec sierpnia składała się z 276 sklepów własnych o łącznej powierzchni 60,8 tys. m kw., co oznacza 20 proc. przyrost powierzchni handlowej rdr.

Wartość sprzedaży na rynku modowym Grupy Redan w sierpniu wzrosła o 25 proc. rdr do 19,1 mln zł, a narastająco po ośmiu miesiącach wyniosła 128,3 mln zł, co oznacza 12 proc. wzrost. Szacunkowa wielkość marży handlowej w pierwszych ośmiu miesiącach wyniosła 48 proc., co oznacza poziom niższy od roku poprzedniego o ponad 3 pkt. proc.

W sieci sprzedaży marek Top Secret, Troll i DryWash na koniec sierpnia funkcjonowały 222 sklepy własne i franczyzowe o łącznej powierzchni 35,3 tys. m kw., co oznacza wzrost powierzchni handlowej o 19 proc. rdr.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA