PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan szacuje, że w sierpniu sprzedaż grupy wzrosła o 19 proc.

  • Autor: PAP
  • 21 wrz 2012 09:37

Redan szacuje, że w sierpniu 2012 roku sprzedaż grupy wzrosła o 19 proc. rdr do 37,8 mln zł, a marża handlowa grupy wyniosła 38 proc. i była zbliżona do marży zrealizowanej w sierpniu ubiegłego roku - podała spółka w komunikacie.

REKLAMA

Narastająco po ośmiu miesiącach 2012 r., sprzedaż Grupy Redan wyniosła 265,3 mln zł i była o 14 proc. wyższa w ujęciu rdr, a marża w tym okresie wyniosła 43 proc., czyli o 1 pkt proc. mniej rdr.

W sieci dyskontowej poziom sprzedaży w sierpniu tego roku wyniósł 18,7 mln zł, co oznacza wzrost o 13 proc. rdr, a poziom sprzedaży po ośmiu miesiącach 2012 r. osiągnął 137,1 mln zł i wzrósł o 16 proc. rdr. Szacunkowa marża handlowa w pierwszych ośmiu miesiącach wyniosła 39 proc. i była wyższa o 1 pkt proc. od ubiegłorocznej.

Sieć Textilmarket na koniec sierpnia składała się z 276 sklepów własnych o łącznej powierzchni 60,8 tys. m kw., co oznacza 20 proc. przyrost powierzchni handlowej rdr.

Wartość sprzedaży na rynku modowym Grupy Redan w sierpniu wzrosła o 25 proc. rdr do 19,1 mln zł, a narastająco po ośmiu miesiącach wyniosła 128,3 mln zł, co oznacza 12 proc. wzrost. Szacunkowa wielkość marży handlowej w pierwszych ośmiu miesiącach wyniosła 48 proc., co oznacza poziom niższy od roku poprzedniego o ponad 3 pkt. proc.

W sieci sprzedaży marek Top Secret, Troll i DryWash na koniec sierpnia funkcjonowały 222 sklepy własne i franczyzowe o łącznej powierzchni 35,3 tys. m kw., co oznacza wzrost powierzchni handlowej o 19 proc. rdr.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA