PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan szturmuje Europę Wschodnią

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 cze 2012 08:26

Redan szturmuje Europę Wschodnią

Jak dowiedzieliśmy się od Grzegorza Lipnickiego, wiceprezesa zarządu spółki Top Secret, działającej w ramach giełdowej firmy odzieżowej Redan SA, marka planuje dynamiczny rozwój na rynkach wschodnich. Uruchomionych tam zostanie nawet 140 sklepów.

REKLAMA

Uwaga marki należącej do grupy Redan skupia się głównie na Rosji, Ukrainie i Białorusi. Powstają tam zarówno tradycyjne sklepy Top Secret (własne i franczyzowe), jak również rozwija się sprzedaż przez internet.

Zgodnie z zapowiedzią Grzegorza Lipnickiego, uruchomionych zostanie tam 140 sklepów - 60 na Ukrainie i 80 - do końca 2014 roku w Rosji.

Top Secret chce poprzez swoje działania zająć pozycję lidera rynku modowego na Ukrainie. W osiągnięciu tego celu pomóc ma e-commerce, która, zgodnie z informacjami, cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Taki sposób sprzedaży zostanie także udostępniony w najbliższym czasie mieszkańcom Rosji.

- W chwili obecnej koncentrujemy się na dynamicznym rozwoju segmentu fashion w Rosji, na Ukrainie i Białorusi. Dlatego też działalność zagraniczna będzie się rozwijać szybciej niż sprzedaż w Polsce, a jej udział w całości segmentu modowego Grupy Redan będzie rósł - mówi Grzegorz Lipiński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA