PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan urósł w październiku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 lis 2015 08:21

Redan urósł w październiku Textilmarket

Firma Redan zanotowała w październiku br. sprzedaż wyższą o 11 proc. w stosunku do analogicznego okresu ubr. Oznacza to wynik na poziomie 55 mln złotych.

REKLAMA

Od stycznia sprzedaż Grupy Redan wyniosła 438 mln złotych - to o 10 proc. więcej niż przed rokiem. Zgodnie ze stanem na koniec października, sieć liczy 116,4 tys. mkw. powierzchni handlowej - również o 10 proc. więcej niż w ubiegłym roku.

Jeśli chodzi o sieć Textilmarket, sprzedaż w październiku wzrosła o 18 proc. do poziomu 31 mln złotych. Od stycznia wynik ten osiągnął poziom 248 mln złotych - o 14 proc. więcej. Łącznie sieć posiada 341 sklepów o powierzchni 74,2 tys. mkw. - o 14 proc. więcej niż pod koniec października ubiegłego roku.

Sektor modowy, czyli marki: Top Secret, Troll i DryWash, osiągnęły przychody w kraju na poziomie 21 mln złotych (więcej o 12 proc.), a za granicą 0 3 mln złotych (mniej o 33 proc.).

Od stycznia segment w kraju zanotował przychód 165 mln złotych - o 16 proc. więcej niż w 2014 roku, a za granicą: 25 mln złotych - o 36 proc. mniej. Łącznie na terenie Polski marki zwiększyły wynajmowaną powierzchnię o 11 proc. (do 35,5 tys. mkw.), a za granicą zmniejszyły do 6,6 tys. mkw. - o 23 proc.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA