PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan w sierpniu na sporym plusie

  • Autor: PAP
  • 07 wrz 2016 00:00

Redan w sierpniu na sporym plusie Bogusz Kruszyński, prezes Redan

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży towarów zrealizowanych przez Grupę Redan w sierpniu 2016 r. wyniosła 52 mln zł i była o 22 proc. wyższa w porównaniu do osiągniętych w tym samym okresie ubiegłego roku.

REKLAMA

W ujęciu narastającym sprzedaż Grupy Kapitałowej Redan wyniosła 381 mln zł i była wyższa o 13 proc. w porównaniu do analogicznego okresu ub. roku.

Powierzchnia całej sieci sprzedaży Grupy Redan na koniec sierpnia wyniosła 129,7 tys. mkw., co oznacza wzrost o 15 proc..

W segmencie dyskontowym poziom sprzedaży towarów w sierpniu 2016 r. wyniósł 33 mln zł co oznacza wzrost o 31 proc. w porównaniu do sierpnia roku poprzedniego.

W ujęciu narastającym sprzedaż sektora dyskontowego wyniosła 229 mln zł i była 21 proc. wyższa w porównaniu z rokiem poprzednim.

Sieć Textilmarket na koniec sierpnia składała się z 377 sklepów własnych o łącznej powierzchni 87,7 tys. mkw., która była 23 proc. wyższa niż na koniec sierpnia 2015.

Na rynku modowym sprzedaż towarów w sierpniu 2016 r. wyniosła 19 mln zł i była wyższa o 9 proc. niż w sierpniu poprzedniego roku.

W ujęciu narastającym sprzedaż sektora modowego wyniosła 152 mln zł i była 2 proc. wyższa niż w analogicznym okresie poprzedniego roku.

Powierzchnia punktów handlowych działających w sieci sprzedaży marek Top Secret, Troll i DryWash wyniosła 42,0 tys. mkw., tj. była o 1 proc. wyższa niż w sierpniu 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA