PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan w sierpniu na sporym plusie

  • Autor: PAP
  • 07 wrz 2016 00:00

Redan w sierpniu na sporym plusie Bogusz Kruszyński, prezes Redan

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży towarów zrealizowanych przez Grupę Redan w sierpniu 2016 r. wyniosła 52 mln zł i była o 22 proc. wyższa w porównaniu do osiągniętych w tym samym okresie ubiegłego roku.

REKLAMA

W ujęciu narastającym sprzedaż Grupy Kapitałowej Redan wyniosła 381 mln zł i była wyższa o 13 proc. w porównaniu do analogicznego okresu ub. roku.

Powierzchnia całej sieci sprzedaży Grupy Redan na koniec sierpnia wyniosła 129,7 tys. mkw., co oznacza wzrost o 15 proc..

W segmencie dyskontowym poziom sprzedaży towarów w sierpniu 2016 r. wyniósł 33 mln zł co oznacza wzrost o 31 proc. w porównaniu do sierpnia roku poprzedniego.

W ujęciu narastającym sprzedaż sektora dyskontowego wyniosła 229 mln zł i była 21 proc. wyższa w porównaniu z rokiem poprzednim.

Sieć Textilmarket na koniec sierpnia składała się z 377 sklepów własnych o łącznej powierzchni 87,7 tys. mkw., która była 23 proc. wyższa niż na koniec sierpnia 2015.

Na rynku modowym sprzedaż towarów w sierpniu 2016 r. wyniosła 19 mln zł i była wyższa o 9 proc. niż w sierpniu poprzedniego roku.

W ujęciu narastającym sprzedaż sektora modowego wyniosła 152 mln zł i była 2 proc. wyższa niż w analogicznym okresie poprzedniego roku.

Powierzchnia punktów handlowych działających w sieci sprzedaży marek Top Secret, Troll i DryWash wyniosła 42,0 tys. mkw., tj. była o 1 proc. wyższa niż w sierpniu 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA