PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan z nowymi pomysłami

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 lip 2017 11:35

Redan z nowymi pomysłami Bogusz Kruszyński

Pomimo spadku przychodów ze sprzedaży Grupa Redan pracuje nad nowymi projektami, które mogą wzmocnić pozycję grupy.

REKLAMA

Obroty Grupy Redan w czerwcu br. wyniosły 51 mln zł, czyli o 3 proc. mniej niż przed rokiem. Wyniki segmentu modowego rosną kolejny miesiąc pomimo jednoczesnego spadku powierzchni sklepów Top Secret. W minionym miesiącu nadal nie udało się uzyskać zwiększenia obrotów TXM.

- Dobrze dopasowana do sezonu kolekcja, odpowiednio wprowadzane do sieci typowo letnie towary oraz działania wyprzedażowe prowadzone z dużym wyczuciem przyniosły wyraźne wzrosty sprzedaży w sklepach porównywalnych Top Secret w Polsce - powiedział Bogusz Kruszyński, prezes zarządu Redan.

Sprzedaż on-line w Polsce oraz na Ukrainie w czerwcu br. wyniosła 2,3 mln zł i była o 13 proc. niższa w porównaniu do czerwca 2016 r. W ujęciu narastającym po sześciu pierwszych miesiącach sprzedaż sklepów topsecret.pl i topsecret.ua wyniosła 15,3 mln zł i była o 6 proc. niższa niż w pierwszym półroczu poprzedniego roku.

- Spadek sprzedaży internetowej wynika ze zmniejszenia dostępności oferty towarów wyprzedażowych w ujęciu r./r. Nie jest jednak złą wiadomością, gdyż on-line sprzedajemy więcej towarów z nowych i bardziej dopasowanych do potrzeb klienta kolekcji na wyższych marżach – powiedział Kruszyński

- Pomimo wdrożonej szerzej niż w latach poprzednich skali wyprzedaży w sklepach TXM w czerwcu nie udało się uzyskać wzrostu sprzedaży. Prace w tym zakresie są kontynuowane w lipcu - powiedział Bogusz Kruszyński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA