PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan zanotował w kwietniu 47-proc. wzrost przychodów

  • Autor: PAP
  • 12 maj 2011 09:54

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki Redan SA osiągnięte w kwietniu 2011 roku wyniosły ponad 35,2 mln zł i były wyższe od osiągniętych w kwietniu 2010 roku o 47 proc.

REKLAMA

Sprzedaż na rynku dyskontowym w kwietniu 2011 r. wzrosła o 30 proc., a na rynku modowym o 85 pro. w stosunku do kwietnia 2010 r.

Sprzedaż w sklepach porównywalnych w sektorze dyskontowym wzrosła o 13 proc., a w sektorze modowym o 63 proc.

Szacunkowa wartość marży handlowej w tym okresie wzrosła o 48 proc. w porównaniu do tego samego okresu roku poprzedniego.

Grupa Redan odnotowała wzrost wolumenu marży zarówno na rynku dyskontowym, jak i modowym - odpowiednio o 33 proc. i 63 proc. na modowym.
Wartość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - kwiecień 2011 roku wyniosła 111,5 mln zł. Przychody te były wyższe o 22 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Sieć dyskontowa Textilmarket w związku z rozbudową sieci odnotowała wzrost sprzedaży o 17 proc. osiągając wartość 54,3 mln zł.

Na rynku modowym, dzięki trafionej wiosennej kolekcji oraz skutecznej kampanii promocyjnej Grupa Redan zwiększyła sprzedaż o 35 proc., a jej wartość wyniosła 57,1 mln zł.

Szacunkowa wartość skonsolidowanej marży handlowej za 4 miesiące 2011 roku wyniosła 50,6 mln zł, co oznacza wzrost o 24 proc. w porównaniu do tego samego okresu 2010 roku.

Wolumen osiągniętej marży wzrósł zarówno na rynku dyskontowym - o 20 proc. jak i rynku fashion - o 38 proc.

Dynamika marży wartościowej sieci Textilmarket na sklepach porównywalnych osiągnęła zakładany 3 proc. wzrost, natomiast na rynku modowym wzrosła o 26 proc. w stosunku do wyniku z ubiegłego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA