PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan zanotował w kwietniu 47-proc. wzrost przychodów

  • Autor: PAP
  • 12 maj 2011 09:54

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki Redan SA osiągnięte w kwietniu 2011 roku wyniosły ponad 35,2 mln zł i były wyższe od osiągniętych w kwietniu 2010 roku o 47 proc.

REKLAMA

Sprzedaż na rynku dyskontowym w kwietniu 2011 r. wzrosła o 30 proc., a na rynku modowym o 85 pro. w stosunku do kwietnia 2010 r.

Sprzedaż w sklepach porównywalnych w sektorze dyskontowym wzrosła o 13 proc., a w sektorze modowym o 63 proc.

Szacunkowa wartość marży handlowej w tym okresie wzrosła o 48 proc. w porównaniu do tego samego okresu roku poprzedniego.

Grupa Redan odnotowała wzrost wolumenu marży zarówno na rynku dyskontowym, jak i modowym - odpowiednio o 33 proc. i 63 proc. na modowym.
Wartość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - kwiecień 2011 roku wyniosła 111,5 mln zł. Przychody te były wyższe o 22 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Sieć dyskontowa Textilmarket w związku z rozbudową sieci odnotowała wzrost sprzedaży o 17 proc. osiągając wartość 54,3 mln zł.

Na rynku modowym, dzięki trafionej wiosennej kolekcji oraz skutecznej kampanii promocyjnej Grupa Redan zwiększyła sprzedaż o 35 proc., a jej wartość wyniosła 57,1 mln zł.

Szacunkowa wartość skonsolidowanej marży handlowej za 4 miesiące 2011 roku wyniosła 50,6 mln zł, co oznacza wzrost o 24 proc. w porównaniu do tego samego okresu 2010 roku.

Wolumen osiągniętej marży wzrósł zarówno na rynku dyskontowym - o 20 proc. jak i rynku fashion - o 38 proc.

Dynamika marży wartościowej sieci Textilmarket na sklepach porównywalnych osiągnęła zakładany 3 proc. wzrost, natomiast na rynku modowym wzrosła o 26 proc. w stosunku do wyniku z ubiegłego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA