PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redan zwiększył sprzedaż w listopadzie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 gru 2015 09:22

Redan zwiększył sprzedaż w listopadzie Sklep sieci Redan

Firma Redan zanotowała o 17 proc. lepsze wyniki ze sprzedaży w listopadzie br. Łącznie wyniosły one 49 mln złotych.

REKLAMA

Od początku roku sprzedaż grupy wyniosła 487 mln złotych. To o 11 proc. więcej niż w ubiegłym roku. Jednocześnie o tyle samo procent wzrosła powierzchnia sieci sprzedaży osiągając poziom 119,6 tys. mkw.

Sieć Textilmarket zanotowała przychody na poziomie 27 mln złotych w listopadzie (o 15 proc. więcej od ubiegłorocznych) i 275 mln złotych od początku roku (o 14 proc. więcej). Firma posiada 350 sklepów o powierzchni 76,7 tys. mkw., czyli o 16 proc. większej niż w listopadzie 2014 roku.

Marki Top Secret, Troll i DryWash zanotowały wzrost sprzedaży w listopadzie o 25 proc. (do 19 mln złotych) w kraju oraz o 9 proc. mniejszą sprzedaż za granicą (3 mln złotych). Łącznie sprzedaż wzrosła o 19 proc. 

Od początku roku sieci modowe zanotowały przychody o 6 proc. wyższe od ubiegłorocznej, pomimo 33-proc. niższych wyników za granicą w kraju. 2015 r. wyniosła 212 mln zł i była wyższa o 6 proc. od osiągniętej w tożsamym okresie roku 2014 r.

Marki modowe posiadają łącznie 36 tys. mkw. powierzchni sprzedażowej w kraju (o 10 proc. więcej niż w ubiegłym roku) oraz 6,9 tys. mkw. za granicą (o 19 proc. mniej).

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA