PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rekordowa odwiedzalność w centrach handlowych Gemini

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 cze 2014 18:40

Rekordowa odwiedzalność w centrach handlowych Gemini

W niedzielę 1. czerwca, w Centrach Handlowych Gemini Park padły rekordy pod względem liczby przyjętych klientów. Jednego dnia tarnowskie Gemini odwiedziło 32 tys. osób, natomiast bielski obiekt – 22 tys.

REKLAMA

W miniony weekend Gemini Park Tarnów odwiedziło przeszło 50 tys. osób. Tylko w niedzielę, z oferty Centrum Handlowego skorzystało ponad 30 tys. klientów. To blisko co trzeci mieszkaniec Tarnowa.

- Rekordowy wynik osiągnięty w niedzielę jest w dużej mierze związany z organizowanym przez nas dniem dziecka, w trakcie którego całe rodziny mogły bawić się w wesołym miasteczku, a po dobrej zabawie wypocząć przy lodach czy zrobić udane zakupy przed zbliżającymi się wakacjami. Cieszy nas bardzo, że tego dnia klienci wybrali właśnie naszą propozycję - mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.

- Ponadto, wskaźnik liczby odwiedzin stale wzrasta, co pokazuje, że mieszkańcy Tarnowa oraz regionu pozytywnie reagują również na stale poszerzającą się ofertę Centrum Handlowego - dodaje Z. Nowak.

Rekordową popularnością w miniony weekend cieszyło się także Centrum Handlowe Gemini Park w Bielsku-Białej, drugi obiekt należący do Gemini Holding. W niedzielę 1 czerwca odwiedziło je ponad 22 tys. osób.

- Zarówno otwarcia nowych salonów tj. Reserved i Monnari oraz atrakcyjne eventy organizowane przez nas w tym dniu przyciągnęły do Gemini całe rodziny, co wpłynęło na tak wysoką odwiedzalność. Nasi najemcy przygotowali atrakcyjne promocje, a na najmłodszych czekały specjalnie zorganizowane atrakcje i zabawy - mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

- Działania te zostały przeprowadzone zgodnie z obecną strategią obiektu. Rozbudowane Gemini Park to Centrum Handlowe z bogatą ofertą dla całych rodzin, które sprzyja przyjemnym zakupom i rozrywce - dodaje K. Brączek.
 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA