PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rekordowe półrocze w Galerii Madison

  • Autor: Propertynews.pl
  • 17 wrz 2015 08:15

Rekordowe półrocze w Galerii Madison Galeria Madison

W pierwszym półroczu 2015 r. Galeria Madison zanotowała najwyższy poziom odwiedzalności od 2008 roku. Rekordowy wynik frekwencji Galeria osiągnęła w lipcu, kiedy nastąpił wzrost o 11 punktów procentowych w stosunku do tego samego miesiąca poprzedniego roku.

REKLAMA

Galeria Madison skomercjalizowana jest w 99,5 proc.

Obok lokalizacji nie bez znaczenia dla wyników Galerii jest także wzrastający z roku na rok ruch turystyczny w Gdańsku i wydłużający się sezon turystyczny, który jest jedną z głównych sił napędowych Galerii, położonej w ścisłym Centrum Starego Miasta.

Do sukcesu, według przedstawicieli galerii, doprowadziły również działania wizerunkowe i funkcjonalne, jak np. nowa strefa kawiarniana, renowacja wewnętrznej fontanny czy nowa strategia komunikacji marketingowej. W ostatnim czasie do grona najemców dołączyły takie znane marki jak Piotr i Paweł, Sinsay, Mohito, Home&You, IDream Apple Premium Reseller, Venezia czy Calypso.

Jeszcze tej jesieni w centrum otwarte zostaną dwa nowe salony obuwnicze Wojas i Carini.

Galeria Handlowa Madison znajduje się w samym centrum Gdańska. Obiekt, liczący 18 000 mkw. powierzchni GLA oraz 111 miejsc parkingowych, jest zlokalizowany w bezpośredniej bliskości Starego Miasta, Dworca Głównego PKP i największego śródmiejskiego węzła komunikacyjnego. Architektura centrum nawiązuje do charakteru hanzeatyckiego miasta, a wewnątrz znajduje się wiele detali odwołujących się do symboli z historii, legend i opowieści o Gdańsku.

Galeria mieści ponad 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Najważniejszymi markami są: New Yorker, Reserved, Stradivarius, Intersport, Orsay, Mohito , Adidas, Lee Wrangler, Only, Ecco, Wittchen. Galeria mieści także supermarket Piotr i Paweł oraz klub sportowy Calypso. Na 3. piętrze galerii znajduje się Centrum Medyczne z gabinetami prywatnych lekarzy oraz Klinika  Invicta.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA