PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rekordowy kwartał Organic Farmy Zdrowia

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 maj 2013 11:44

Aż o 500 proc. wzrósł zysk EBITDA w I kwartale 2013 roku Organic Farmy Zdrowia. Zysk EBITDA spółki Organic Farma Zdrowia S.A. wyniósł 684 tys. zł a Grupy Kapitałowej 820 tys. zł co w obu przypadkach wynosi dokładnie 500 proc. wzrostu w stosunku do wyników rok wcześniej. Sprzedaż za I kwartał zakończona na poziomie 10,7 mln złotych, stanowi 12 proc. wzrostu w stosunku do sprzedaży w I kwartale 2012 roku i jest kolejnym rekordem sprzedaży kwartalnej spółki.

REKLAMA

- 381 tys. zł zysku na sprzedaży (-152 tys. zł w 1 kwartale 2012), 354 tys. zł zysku netto (-172 tys. zł w 1-tym kwartale 2012) i aż 684 tys. zł zysku EBITDA (114 tyś. zł w 1-tym kwartale 2012) . Wyniki te są o ponad 300 proc. (EBITDA o 500 proc.) lepsze od zeszłorocznych, ale są też lepsze od poprzedniego, IV kwartału 2012 roku co pokazuje stały trend wzrostowy - komentuje spółka.

Bardzo dobry wynik w I kwartale to efekt zamknięcia kilku trwale nierentownych sklepów w okresach poprzednich oraz zamknięcia kolejnego nierentownego sklepu w lutym bieżącego roku, dalszej zwyżki sprzedaży uzyskanej na tej samej bazie sklepów, otwarciu na początku marca delikatesów w CH Atrium Reduta, poprawie ciągłości dostaw produktów świeżych w szczególności mięsa, wzbogaceniu oferty o mięso z ekologicznych indyków oferowanych pod marką własną.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA