PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rekordowy rok w Knight Frank

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 paź 2015 10:46

Rekordowy rok w Knight Frank Allistair Elliot, Knight Frank

Knight Frank ogłosił wyniki finansowe za rok zakończony 31 marca 2015 r., w którym odnotował rekordowe zyski w wysokości 162 mln GBP i obroty na poziomie 443 mln GBP.

REKLAMA

Zysk grupy brutto wzrósł o 19 proc. i wynosi 162 mln GBP (136,6 mln GBP w 2014 r.). Obroty grupy wzrosły o 13 proc. i wynoszą 443,1 mln GBP (392,7 mln GBP w 2014 r.)

- Z przyjemnością informuję, że po raz kolejny odnotowaliśmy bardzo dobre wyniki. W minionym roku finansowym zwiększyliśmy zysk o 19%, kontynuując znaczące inwestycje w rekrutację i rozszerzanie naszej platformy globalnej  - Alistair Elliott, prezes Grupy i partner zarządzający Knight Frank

- Nieustannie rozwijamy naszą sieć i rekrutujemy najlepszych ludzi na kluczowych rynkach na całym świecie. Wierzymy, że takie podejście i wyjątkowy model partnerstwa przekładający się na silną, jednolitą kulturę, niesie korzyści, które stają się udziałem wszystkich naszych klientów w ramach całej naszej sieci. Naszym priorytetem w nadchodzącym roku będzie dalszy rozwój kluczowych usług w głównych miastach świata - dodaje.

- Wierzymy, że dalsza kompresja stóp kapitalizacji będzie skutkować coraz większą aktywnością na rynku deweloperskim. Inwestorzy będą się skupiać na zyskach płynących z działalności deweloperskiej, aby zrównoważyć niższe zwroty z działalności czysto inwestycyjnej - komentuje.

- Europa jest pod tym względem bardzo zróżnicowana, o czym świadczy obecność rynków wielu prędkości widocznych w całej strefie euro. Dublin i Madryt radzą sobie lepiej, ale rynki we Francji
i w Niemczech przynoszą różne wyniki. Z wyłączeniem Rosji, rynki nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej pozostają silne - informuje Alistair Elliott.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA