PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rekordowy rok w Knight Frank

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 paź 2015 10:46

Rekordowy rok w Knight Frank Allistair Elliot, Knight Frank

Knight Frank ogłosił wyniki finansowe za rok zakończony 31 marca 2015 r., w którym odnotował rekordowe zyski w wysokości 162 mln GBP i obroty na poziomie 443 mln GBP.

REKLAMA

Zysk grupy brutto wzrósł o 19 proc. i wynosi 162 mln GBP (136,6 mln GBP w 2014 r.). Obroty grupy wzrosły o 13 proc. i wynoszą 443,1 mln GBP (392,7 mln GBP w 2014 r.)

- Z przyjemnością informuję, że po raz kolejny odnotowaliśmy bardzo dobre wyniki. W minionym roku finansowym zwiększyliśmy zysk o 19%, kontynuując znaczące inwestycje w rekrutację i rozszerzanie naszej platformy globalnej  - Alistair Elliott, prezes Grupy i partner zarządzający Knight Frank

- Nieustannie rozwijamy naszą sieć i rekrutujemy najlepszych ludzi na kluczowych rynkach na całym świecie. Wierzymy, że takie podejście i wyjątkowy model partnerstwa przekładający się na silną, jednolitą kulturę, niesie korzyści, które stają się udziałem wszystkich naszych klientów w ramach całej naszej sieci. Naszym priorytetem w nadchodzącym roku będzie dalszy rozwój kluczowych usług w głównych miastach świata - dodaje.

- Wierzymy, że dalsza kompresja stóp kapitalizacji będzie skutkować coraz większą aktywnością na rynku deweloperskim. Inwestorzy będą się skupiać na zyskach płynących z działalności deweloperskiej, aby zrównoważyć niższe zwroty z działalności czysto inwestycyjnej - komentuje.

- Europa jest pod tym względem bardzo zróżnicowana, o czym świadczy obecność rynków wielu prędkości widocznych w całej strefie euro. Dublin i Madryt radzą sobie lepiej, ale rynki we Francji
i w Niemczech przynoszą różne wyniki. Z wyłączeniem Rosji, rynki nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej pozostają silne - informuje Alistair Elliott.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA