PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rekordowy sierpień w Magnolia Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 wrz 2013 17:00

Rekordowy sierpień w Magnolia Park

W okresie od stycznia do końca sierpnia br. centrum handlowe Magnolia Park odwiedziło ponad 6 165 000 klientów - jest to wynik niemal identyczny jak w analogicznym okresie 2012 roku, który był dla Magnolii rekordowy pod względem frekwencji. Najlepszym miesiącem okazał się sierpień, kiedy liczba odwiedzających centrum handlowe była aż o 30 tys. osób wyższa (wzrost o 4 proc.) w porównaniu do tego samego miesiąca ubiegłego roku.

REKLAMA

- Rozbudowa i modernizacja centrum handlowego z reguły wiąże się z pewnymi utrudnieniami dla klientów, zarówno jeśli chodzi o komunikację, jak i relokację czy remont ich ulubionych sklepów. W tej sytuacji kluczowa jest organizacja prac w taki sposób, aby zapewnić odwiedzającym jak najlepsze warunki do spokojnego robienia zakupów i odpoczynku. Bardzo się cieszę, że udało nam się to osiągnąć, i że Magnolia Park nadal cieszy się tak dużą popularnością wśród wrocławian. Świadczy to o atrakcyjności naszej oferty, którą wraz z rozbudową planujemy jeszcze rozszerzyć - powiedziała Maria Prokop, dyrektor ds. marketingu Master Management Group.

- Nasi klienci z pewnością doceniają też ciekawe imprezy, które regularnie organizujemy w Magnolii, i z których nie rezygnujemy pomimo trwającej rozbudowy. Najwięcej osób - ponad 41 600 - odwiedziło nasze centrum w dniu prezentacji klubu WKS Śląsk Wrocław - dodała Maria Prokop.

Obecnie w Magnolia Park trwają prace mające na celu stworzenie nowych wielkopowierzchniowych lokali dla marki Deichmann oraz drogerii Super-Pharm, które należą do grona kluczowych najemców centrum handlowego. Ich zakończenie planowane jest na luty 2014 roku.

Magnolia Park jest jednym z największych centrów handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnych na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa wynosi obecnie 77 595 mkw. Wśród najemców centrum znajduje się około 230 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje kino i salę zabaw dla dzieci. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z 3 018 miejsc parkingowych.

Magnolia Park należy do portfela King's Street Retail. Od października 2011 roku za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Master Management Group.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA