PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rekordowy weekend w Gemini Park Tarnów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 cze 2015 11:45

Podczas weekendu 30-31 maja oraz w poniedziałek 1 czerwca, w trakcie trwania imprezy z okazji Dnia Dziecka, w tarnowskim centrum handlowym Gemini Park, należącym do krakowskiej spółki Gemini Holding zakupy zrobiła rekordowa ilość osób – prawie 69 tys.

REKLAMA

W ubiegłym roku w analogicznym okresie Gemini Park Tarnów odwiedziło ponad 2 tys. osób mniej.
W tym roku od 30.05 – 1.06 tego roku klienci centrum mogli skorzystać z oferty okolicznościowej przygotowanej specjalnie z myślą o Dniu Dziecka. Do dyspozycji odwiedzających było największe w mieście wesołe miasteczko z dużymi karuzelami, autodromem, wielkimi dmuchańcami i innymi atrakcjami. Na ten dzień najemcy przygotowali również specjalne oferty i promocje. W efekcie w obiekcie przez całe 3 dni trwania imprezy pojawiło się prawie 69 tys. osób.

– Przygotowując nasze imprezy staramy się tak je zaplanować, by dać tarnowianom atrakcje, jakich na co dzień nie mają w swoim mieście. Po sukcesie ubiegłorocznego Dnia Dziecka postanowiliśmy ponownie zorganizować Wesołe Miasteczko na parkingu zewnętrznym Gemini, ale zdecydowaliśmy się przedłużyć wydarzenie na  3 dni. W tym roku zwiększyliśmy ilość karuzel i ich przepustowość, przygotowaliśmy też więcej stoisk do obsługi Klientów, jak i usprawniliśmy system kolejkowy. Cieszymy się, że nasze starania zostały wynagrodzone rekordową ilością klientów, która zdecydowała się przyjść i bawić razem z nami w tych dniach. To pokazuje, że dobrze zaplanowany i skrojony na miarę potrzeb lokalnych mieszkańców event może być także skutecznym zabiegiem marketingowym i sprzedażowym – mówi Kinga Witek, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. 

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (dawniej: GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o.) we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (dawniej: GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o.) jest jednocześnie zarządcą Centrum.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA