PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Resolution Property zainwestuje 32 mln euro w rozbudowę i modernizację Galerii Pomorskiej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 lip 2011 08:41

Resolution Property zainwestuje 32 mln euro w rozbudowę i modernizację Galerii Pomorskiej

Galeria Pomorska w Bydgoszczy zostanie odnowiona i powiększona. Inwestycja, podzielona na etapy, rozpocznie się jeszcze w tym roku. Najpierw ruszy - zaplanowana na lata 2011/2012 - modernizacja obiektu, która ma kosztować ok. 2 mln euro. Z kolei szacowana na ok. 30 mln euro rozbudowa centrum wystartuje w 2012 roku. Dzięki niej powierzchnia centrum zwiększy się o 50 proc.

REKLAMA

Resolution Property, właściciel centrum handlowego Galeria Pomorska w Bydgoszczy, poinformował o szeroko zakrojonym programie modernizacji obiektu, który doprowadzi do rozbudowy centrum od 2012 roku.

Plan kompleksowej modernizacji 8-letniej Galerii Pomorskiej rozpocznie się już w bieżącym roku. Na jesień planowana jest jego pierwsza faza - całkowite odświeżenie części restauracyjnej centrum. W krok za tym rozpocznie się odnawianie oznakowania w całej Galerii. Na rok 2012 zaplanowano modernizację głównego pasażu.

- Kiedy w 2010 roku nabyliśmy Galerię Pomorską, wprowadziliśmy jednocześnie w życie plan jej rewitalizacji, który obejmuje zaprezentowanie nowych, poszukiwanych przez naszych klientów marek, a także wdrożenie programu jej odświeżenia w celu stworzenia wygodnego i nowoczesnego handlowego miejsca dla naszych klientów - mówi Shane Scott, dyrektor Property Resolution. - Robimy znaczne postępy w związku z planowaną rozbudową centrum, a także w negocjacjach z potencjalnymi głównymi najemcami oraz operatorami centrów rozrywki. Rozbudowa Galerii jest głównym celem naszego zespołu projektowego - podsumowuje .

Plany unowocześnienia Galerii Pomorskiej doprowadziły do podpisania umowy najmu z dobrze znaną i popularną na polskim rynku marką odzieżową Cubus. Sklep o powierzchni 700 mkw. będzie położony w samym sercu odzieżowej części Galerii Pomorskiej. Jego otwarcie planowane jest na koniec bieżącego roku. Cubus uzupełni modową ofertę centrum do tej pory budowaną przez inne wiodące marki, takie jak: H&M, Reserved, Cropp Town, Tally Weijl, KappAhl oraz Camaieu.

Umowa najmu z Cubus została poprzedzona wcześniej sfinalizowanymi kontraktami z: salonem fryzjerskim Jean Louis David, którego otwarcie nastąpi także pod koniec 2011 roku oraz Six Accessories, który już otworzył swój nowy sklep. Nowi najemcy dołączą do funkcjonujących obecnie w Galerii Pomorskiej marek: Douglas, Bolero oraz Delta Sport, którzy w ciągu ostatniego miesiąca również podpisali nowe umowy najmu z centrum handlowym.

- Jestem zachwycona faktem, że niedługo powitamy w naszej ofercie nowe marki, takie jak Cubus i Jean Louis David. Mamy również nadzieję, że w najbliższym czasie podamy informacje na temat kolejnych sfinalizowanych umów najmu - powiedziała Magda Kondeja, Leasing Manager w Galerii Pomorskiej, Balmain Asset Management.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA