PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Retail Provider zdradza szczegóły projektu w Siedlcach

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 mar 2012 10:45

Retail Provider zbuduje w Siedlcach nowoczesny dworzec autobusowy z funkcjami handlowymi o powierzchni 4 tys. mkw. Na tym jednak nie koniec inwestycji w mieście. Spółka planuje także realizację galerii handlowej z funkcjami dworcowymi o powierzchni 15 tys. mkw., która będzie zlokalizowana na odrębnej działce przy ulicy Partyzantów.

REKLAMA

Spółka Retail Provider sfinalizowała już transakcję nabycia od Skarbu Państwa 85 proc. akcji PKS Siedlce SA. Więcej szczegółów projektu firma zaprezentuje w kwietniu.

Koncepcja Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Siedlcach zakłada rozwój PKS-u, rozszerzenie działalności transportowej spółki i budowę średniej wielkości centrum handlowego. Ze względu na rangę inwestycji spółka Retail Provider liczy na efektywną współpracę z władzami miasta i partnerami społecznymi.

- Nowoczesne centrum, integrujące funkcje handlowe i komunikacyjnie, pozytywnie wpłynie na wizerunek miasta i całego regionu - mówi Tomasz Andryszczyk, rzecznik inwestora.

Dzięki zasileniu PKS Siedlce kapitałem inwestora możliwa będzie restrukturyzacja spółki, spłacenie należności i poprawa kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Zgodnie z intencją Retail Provider Sp. z o.o. PKS stanie się konkurencyjnym przewoźnikiem, doskonale odnajdującym się w wymagających warunkach rynkowych.

Spółka Retail Provider od października 2011 r. jest właścicielem PKS Olsztyn, gdzie realizuje projekt Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego dla Warmii i Mazur. Firma chce powielać ten model w innych regionach Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA