PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Riviera sprzedana za 1,2 mld zł

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 lip 2015 15:04

Riviera sprzedana za 1,2 mld zł Riviera

Zbudowana i zarządzana przez Mayland RE Galeria Riviera w Gdyni została sprzedana za 291 mln euro. Przedwstępna umowa została podpisana przez Foncière Euris i Rallye z niemieckim funduszem Union Investment.

REKLAMA

"Datę podpisania ostatecznej umowy sprzedaży wyznaczono na 31 sierpnia 2015 r. Wartość transakcyjną nieruchomości ustalono na 291 milionów euro, ale kwota może ulec zwiększeniu do 300 milionów euro w ramach premii za wypracowany wzrost wyników centrum w ciągu następnych 3 lat, co odpowiada stopie kapitalizacji 5,40 proc. liczonej od ustabilizowanego poziomu NOI - podał Foncière Euris."

Spółka Mayland Real Estate, należąca w 100 proc. do Grupy Casino, będzie nadal odpowiedzialna za zarządzanie obiektem.

Centrum Riviera jest największym centrum handlowym w aglomeracji trójmiejskiej. Zostało otwarte w październiku 2013 roku i mieści 231 lokali na powierzchni 70,4 tys. GLA. Największymi najemcami są hipermarket Auchan i kino Helios, a także grono marek modowych: Van Graaf, marki grup Inditex i LPP, C&A czy H&M.

Centrum Riviera uzyskało certyfikat BREEAM in-use na poziomie Excellent.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA