PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rosną przychody Vistula Group

  • Autor: gpwinfostrefa.pl
  • 03 lip 2014 11:29

Rosną przychody Vistula Group

Przychody ze sprzedaży osiągnięte w czerwcu 2014 roku przez Grupę Kapitałową spółki Vistula SA wyniosły około 38,9 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w czerwcu ub.roku o około 12,9 proc.

REKLAMA

W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - czerwiec 2014 roku wyniosła około 201,6 mln zł i była wyższa o około 8,5 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Przychody ze sprzedaży detalicznej zrealizowane w segmencie odzieżowym (marki Vistula, Wólczanka, Deni Cler) - wyniosły około 22,3 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w czerwcu 2013 roku o około 8,1 proc. W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - czerwiec 2014 roku w tym segmencie wyniosła o około 107,8 mln zł i była wyższa o około 6,7 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Przychody ze sprzedaży detalicznej zrealizowane w segmencie jubilerskim (marka W.KRUK) - wyniosły około 13,3 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w czerwcu 2013 roku o około 17,2 proc. W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - czerwiec 2014 roku w tym segmencie wyniosła około 75,0 mln zł i była wyższa o około 7,5 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA