PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rośnie liczba klientów w CH Sarni Stok

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 paź 2012 10:24

Centrum Handlowe Sarni Stok przechodzi procesy rozbudowy i renowacji, jednocześnie odnotowuje stały wzrost liczby klientów. Porównując sierpień br. do tego samego miesiąca 2011 roku, bielskie centrum odwiedziło o cztery procent więcej osób. We wrześniu przyrost liczby klientów wyniósł już sześć procent. Październik, jak informuje właściciel obiektu, wpisuje się w trend - centrum już teraz notuje wzrost w porównaniu do analogicznego miesiąca w ubiegłym roku.

REKLAMA

- Już teraz cieszy nas widoczny w ostatnich miesiącach wzrost liczby odwiedzających, liczymy na jeszcze większe zainteresowanie klientów po zakończeniu procesów rozbudowy i renowacji - mówi Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Management CBRE Global Investors w Polsce.

Przebudowa Centrum Handlowego Sarni Stok zakończyć się ma w listopadzie br. Powierzchnia obiektu zwiększona zostanie do 33 tys. mkw. Wśród nowych najemców znajdą się m.in.: odzieżowa marka H&M, pierwszy w Bielsku-Białej sklep z artykułami wyposażenia i dekoracji wnętrz Home&You, sportowy punkt 4F, dwie modowe marki Takko Fashion oraz Bytom. Już teraz na zakupy zaprasza niedawno otwarty salon jubilerskiej marki w Polsce W.KRUK oraz, po renowacji, jeden z najnowocześniejszych hipermarketów Carrefour w kraju.

- Dążymy do tego, by oferta Sarniego Stoku była jeszcze bardziej interesująca dla klientów i cieszymy się, że nasze starania przynoszą efekty, takie jak wzrost liczby odwiedzających. Na atrakcyjność naszego centrum wpływają cenione, popularne marki, a także dostęp do punktów usługowych jak np. pralnia chemiczna, myjnia samochodowa, biuro podróży, salony telefonii komórkowej, plac zabaw dla dzieci, kantor oraz Info Punkt, w którym można nabyć bilety do kina i na imprezy w całym kraju, nadać przesyłkę kurierską oraz skorzystać z bezpłatnego połączenia z bezprzewodowym Internetem - dodaje Monika Idźkowska, Senior Asset Manager CBRE Global Investors.

Centrum Handlowe Sarni Stok zostało otwarte w 2001 r. Za proces rozbudowy oraz remodelling Centrum Handlowego Sarni Stok odpowiada firma Acteeum Central Europe. Za proces rekomercjalizacji obiektu towarzyszący procesom renowacji i rozbudowy odpowiada firma DTZ, która jest również zarządcą nieruchomości. Właścicielem obiektu jest fundusz PFCE, zarządzany przez CBRE Global Investors.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA