PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rossmann: Podchodzimy selektywnie do lokalizacji w centrach handlowych

  • Autor: propertynews.pl
  • 26 wrz 2011 14:26

Rossmann: Podchodzimy selektywnie do lokalizacji w centrach handlowych

Wchodzimy do coraz mniejszych miejscowości - jedna z naszych drogerii działa w lokalizacji o liczbie 10 tys. mieszkańców. Jednak najchętniej wybieramy największe miasta - mówi Piotr Zieliński, pełnomocnik zarządu ds. najmu, Rossmann SDP, podczas sesji Rynek centrów handlowych odbywającej się w czasie konferencji Property Forum 2011 w Warszawie.

REKLAMA

Obecnie sieć prowadzi w Polsce 600 drogerii. Docelowo zamierza ich mieć około 1000. Rozwój ma się odbywać dwutorowo. Nowe placówki będą otwierane - jak dotąd - przy ulicach i te lokalizacje - ze względu na niższe koszty związane z obsługą sklepu - będą priorytetowe. Część drogerii zostanie zaś uruchomiona w centrach handlowych.

- Dokładnie obserwujemy każdą złotówkę przed jej wydaniem na nowy punkt - wyjaśnia Zieliński. - Przyglądamy się poszczególnym lokalizacjom i nie zawsze od razu decydujemy się na wejście do nowo budowanych obiektów - zaznacza Piotr Zieliński.

Piotr Zieliński zwraca uwagę na to, że nie tylko jego sieć podchodzi selektywnie do lokalizacji w centrach handlowych. - W moim odczuciu rynek centrów handlowych ma się dziś nie zbyt dobrze, zwłaszcza w miastach o liczbie 100-200 tys. mieszkańców - mówi.

Organizatorem Property Forum 2011 jest Grupa PTWP, wydawca m.in. portalów propertynews.pl i wnp.pl oraz Miesięcznika Gospodarczego „Nowy Przemysł".

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA