PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rossmann wejdzie do wszystkich nowych inwestycji spółki Ghelamco

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 paź 2014 15:58

Rossmann wejdzie do wszystkich nowych inwestycji spółki Ghelamco

Kolejna firma dołącza do grona najemców w lokalnych ośrodkach handlu i usług Ghelamco. Drogerie Rossmann powstaną we wszystkich trzech obiektach dewelopera – Placu Vogla, Pasażu Tukanów oraz Prochowni Łomianki.

REKLAMA

Drogerie Rossmann znajdą się na Placu Vogla, w Pasażu Tukanów w Piasecznie oraz w Prochowni Łomianki zajmując, w zależności od lokalizacji, powierzchnie od ok 400 do 500 mkw.

- Przygotowując koncepcje tenant mix dla naszych projektów założyliśmy, że w każdym z nich musi znaleźć się drogeria typu Rossmann. Tym bardziej cieszymy się, że nasza wizja lokalnych centów handlu i usług spotkała się z przychylnym przyjęciem ze strony najemcy i możemy pochwalić się umowami na wszystkie nasze lokalizacje - komentuje Marcin Andruszko, Leasing Manager projektów handlowych w Ghelamco.

- Do pierwszej z nowych drogerii, na Placu Vogla w Wilanowie, zaprosimy klientów już w 2015 roku - dodaje Andruszko.

- Nasza firma ma założony plan ekspansji i konsekwentnie go realizuje. Porozumienie z Ghelamco pozwala nam stworzyć kolejne nasze sklepy. Istotne jest to, że będą to drogerie o znaczących powierzchniach. To pozwoli na zaopatrzenie odpowiednio dużym asortymentem, a to będzie istotne dla naszych Klientów - mówi Sławomir Misiak, dyrektor Działu Ekspansji Rossmanna.

Wilanowski projekt Ghelamco - Plac Vogla posiada już prawomocne pozwolenie na budowę. Poza drogerią Rossmann wśród najemców kompleksu znajdują się delikatesy Alma, Optyk Tondryk, salon Orange, apteka Cosmedica, salonik prasowy Kolporter i biuro podróży Active Travel. Pozostałe dwa obiekty oczekują na prawomocne pozwolenie na budowę - w obu oprócz Rossmana powstanie również apteka Cosmedica.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA