PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rozbudowa Parku Handlowego Franowo oficjalnie zakończona - galeria

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 wrz 2013 16:56

Rozbudowa Parku Handlowego Franowo oficjalnie zakończona - galeria

Otwarcie rozbudowanego Parku Handlowego Franowo nastąpi 25 września 2013 r. Wydarzenie potrwa 5 dni. W ramach akcji „Poczuj moc złotówki" będzie można kupić wybrane produkty z bieżącego asortymentu po cenie 1 zł.

REKLAMA

Prace nad nową inwestycją Inter IKEA Centre Group Poland rozpoczęły się w 2011 r. Wtedy też powstały budynki, w których dziś mieszczą się OBI i Decathlon. Dobudowano również pasaż wielkości 14 tys. mkw., którego otwarcie we wrześniu zamyka prace inwestora w Poznaniu. Nowy pasaż powstał naprzeciwko sklepu IKEA, pomiędzy trasą tramwajową a budynkiem galerii, gdzie niegdyś mieściła się Hypernova, a obecnie jest m.in. Carrefour.

Pasaż posiada 7 lokali o powierzchni od 500 mkw. do 3,2 tys. mkw. W jednym z największych pomieszczeń już na początku czerwca tego roku otworzono market Jula. W nowym budynku swoje sklepy 25 września udostępnią klientom takie marki jak: Bel-Pol, RTV EURO AGD, Sports Direct, Jysk i SMYK, a wkrótce również sklep Maxi Zoo.

Po trwającej 2,5 roku rozbudowie Parku, klienci mają do dyspozycji 80 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której łącznie znajdzie się 29 sklepów - w tym wielkopowierzchniowych. Powstały także dodatkowe bezpłatne miejsca parkingowe - ich liczba zwiększyła się ponad dwukrotnie z 1300 do 3000. Inter IKEA Centre Group Poland wybudowała też nowoczesną elektrostację dla miasta Poznania.

- Realizując tak dużą inwestycję w Poznaniu, zaplanowaliśmy także rozbudowę systemu dróg na terenie Parku Handlowego Franowo i wokół niego. Powstały nie tylko nowe drogi, ale też małe ronda, które mają usprawnić komunikację. Zadbaliśmy również o tereny zielone - opowiada Andrzej Hnatiuk, kierownik Parku Handlowego Franowo.

Park Handlowy Franowo położony jest 7 km na południowy-wschód od centrum Poznania, tuż przy trasie katowickiej (drodze nr 11), w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA