PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rozbudowa to szansa na wyeliminowanie słabości centrum handlowego

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 wrz 2013 16:48

Rozbudowa to szansa na wyeliminowanie słabości centrum handlowego

Rozbudowa centrum handlowego jest nie tylko szansą na "nowe otwarcie" dla działającego od wielu lat projektu, ale również możliwością naprawienia dotychczasowych słabości i dopasowania oferty do zmieniających się trendów. - Do tej pory nasza oferta nie odpowiadała na wszystkie potrzeby klientów - brakowało szerszej propozycji mody męskiej i dziecięcej oraz bogatszego wyboru punktów gastronomicznych i rozrywkowych - mówi w rozmowie z Propertynews.pl Krzysztof Brączek, dyrektor centrum handlowo-rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała. Realizowana obecnie inwestycja ma szansę to zmienić.

REKLAMA

Czym była podyktowana decyzja o rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała?

Realizowana przez nas inwestycja to efekt długofalowej strategii rozwoju, poszerzania oferty i podnoszenia standardów Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała.

Naszymi klientami są całe rodziny, które na zakupy przyjeżdżają nie tylko z Bielska, ale i okolicznych miejscowości. Dogodna lokalizacja obiektu umożliwia im szybki dojazd z każdego niemalże miejsca w regionie, a obszerny, nowoczesny parking sprawne zaparkowanie auta. Do tej pory oferta nie odpowiadała na wszystkie potrzeby naszych klientów - brakowało szerszej propozycji mody męskiej i dziecięcej oraz bogatszego wyboru punktów gastronomicznych i rozrywkowych.

Dzięki dodatkowej, dobudowanej powierzchni oraz zgodnie z przyjętą strategią centrum rodzinnego mogliśmy poszerzyć ofertę o dodatkowe salony z branży RTV-AGD, a także sklepy z odzieżą męską i dziecięcą; rodzinną ofertę centrum dopełni wzmocniona strefa restauracyjna i rozrywkowa.

Taka inwestycja to operacja na "żywym organizmie". Przed jakimi wyzwaniami staje deweloper?

Rozbudowa centrum handlowego to bardzo złożony projekt, którego powodzenie zależy od doświadczenia i profesjonalizmu szeregu osób oraz specjalistycznej wiedzy wielu firm podwykonawczych. Kluczowe jest dogłębne przygotowanie się do inwestycji zarówno od strony finansowej, komercyjnej, jak i technicznej oraz logistycznej. Należy przewidzieć szereg niespodziewanych sytuacji, które mogą wyniknąć w trakcie prac, tak od strony budowlanej (np. konstrukcji budynków, wykonawców, a nawet warunków atmosferycznych), jak i rozmaitych organizacji i instytucji, klientów, najemców.

Przez cały czas trwania rozbudowy centrum musi funkcjonować sprawnie, roboty budowlane nie mogą dezorganizować codziennej pracy najemców oraz wpływać na komfort zakupów naszych klientów. By zadbać o te potrzeby, przez cały proces rozbudowy Gemini Park Bielsko-Biała systematycznie informujemy o harmonogramie prac oraz planowanych działaniach, powiększyliśmy też ilość osób, która na bieżąco utrzymuje czystość w obiekcie. Dodatkowo, wzmocniliśmy system identyfikacji wizualnej, oznakowanie inwestycji i dróg dojazdowych. Wśród naszych klientów rozdystrybuowaliśmy informatory z mapkami ułatwiającymi poruszanie się po centrum. Istotną rolę nadaliśmy również do komunikacji marketingowej, która stale wspiera działania związane z rozbudową. Wszystkie te działania sprawiają, że proces rozbudowy nie jest uciążliwy dla najemców i klientów.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA