PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rozmowy spółki Mayland z inwestorem CH Serenada bliskie finalizacji

 • Autor: propertynews.pl
 • 29 lis 2013 12:45

Trwają rozmowy spółki Mayland RE z inwestorem zainteresowanym wspólną realizacją CH Serenada w Krakowie. Jak mówi w rozmowie z Propertynews.pl Andrzej Jarosz, dyrektor komunikacji i marketingu Mayland, firma spodziewa się ich szybkiego zakończenia, tak by wiosną ruszyć z pracami budowlanymi.

REKLAMA

 

- Jesteśmy na etapie intensyfikacji działań związanych z komercjalizacją centrum - projekt został zaprezentowany na targach MAPIC, uruchomiliśmy stronę internetową, rozpoczęliśmy też działania promocyjne związane z promocją inwestycji wśród mniejszych najemców - wyjaśnia Andrzej Jarosz.

Do tej pory firma Mayland przy komercjalizacji CH Serenada koncentrowała się na największych najemcach. Efektem tych działań są m.in. umowy z grupami LPP i Inditex, które wynajęły w krakowskim projekcie powierzchnię dla wszystkich swoich konceptów. Dodatkowo LPP chce uruchomić w Serenadzie swoją nową markę, nieobecną jeszcze na rynku. Najemcą spożywczym będzie supermarket Piotr i Paweł. 

- Obecnie obiekt jest skomercjalizowany w 40 proc. Jak na ten etap, mamy dobre tempo. Na wiosnę zamierzamy przekroczyć poziom 50 proc. - podkreśla Andrzej Jarosz.

Deweloper dysponuje prawomocnym pozwoleniem na budowę obiektu handlowego o powierzchni 42 tys. mkw. od września ubiegłego roku.

Inwestycja zostanie zrealizowana na krakowskiej Olszy, między ulicami Dobrego Pasterza i Bora-Komorowskiego, w sąsiedztwie już istniejącego centrum handlowego Krokus.

Zgodnie z wcześniej przedstawionym projektem, w Serenadzie znajdzie się 170 sklepów oraz parking na ok. 1,7 tys. samochodów.

 

 • speed 2013-11-29 18:58:31
  Mieli wcześniej wystartować iż Galeria Bronowice - Oni jeszcze rozmawiają o finansowaniu inwestycji a jutro startuje Galeria Bronowice!!!
 • kjh 2013-11-29 14:32:21
  W ogóle Mayland to spółka o refleksie szachisty (nie obrażając tych drugich). Nie tylko w tym temacie...
 • krk 2013-11-29 13:19:07
  Poziom rozmów jest żenujący - budowa miała ruszyć w 2010 roku a oni jeszcze rozmawiają odnośnie finansowania...


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA