PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rozpoczęła się budowa Hali Lwowskiej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 lis 2012 15:10

Prace przy budowie drugiego etapu Centrum Handlu Korczowa Dolina - Hali Lwowskiej rozpoczęły się zgodnie z harmonogramem - w listopadzie. Inwestycja jest realizowana w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 PARP.

REKLAMA

Budowa Hali Lwowskiej rozpoczęła się od prac ziemnych połączonych z niwelacją terenu, usunięciem warstw urodzajnych gleby, stabilizacją gruntu i pracami fundamentowymi. Jest to pierwszy etap prac, z kilku zaplanowanych jeszcze na ten rok.

Generalny wykonawca, firma Rex-Bud z Łodzi, korzystając ze sprzyjających warunków atmosferycznych planuje do końca grudnia przygotować teren pod fundamenty hali.

Drugi etap inwestycji Centrum Handlowego Korczowa Dolina położonego w miejscowości Młyny na Podkarpaciu, w odległości 2 km od granicy z Ukrainą, realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 PARP. Całkowita wartość budowy Hali Lwowskiej wyniesie ponad 55 mln zł, a kwota dofinansowania stanowi wartość prawie 41 mln zł.

Inwestor zaplanował otwarcie nowej hali na III kw. 2013 roku. W Hali Lwowskiej do dyspozycji najemców będzie 15 000 mkw. powierzchni handlowej, parking powiększy się kolejne 700 miejsc postojowych.

Rozbudowa wielofunkcyjnego Centrum Handlu Korczowa Dolina zapewni dalszy rozwój inwestycji w odpowiedzi na rosnące obroty handlowe z Ukrainą, a także przyczyni się do zwiększenia liczby miejsc pracy w regionie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA