PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rozpoczęto rekomercjalizację galerii Focus Mall

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 mar 2012 11:16

Galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall Rybnik rozpoczęła okres przedłużania umów najmu. Podpisywanie kontraktów z obecnymi oraz nowymi najemcami powierzone zostało agencji CBRE. W tym czasie będzie ona miała wyłączność na rekomercjalizację tego centrum handlowego.

REKLAMA

- W czasie pierwszych czterech lat funkcjonowania galerii Focus Mall w Rybniku zaobserwowaliśmy coraz wyższe wymagania i oczekiwania klientów. Chcemy więc dobrze wykorzystać okazję, jaką jest okres renewals, aby podnieść atrakcyjność centrum i dostosować ofertę do oczekiwań mieszkańców Rybnika i regionu. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą CBRE ze względu na jej dotychczasowe doświadczenie w najmie - mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management, firmy zarządzającej m.in. siecią galerii Focus Mall w Polsce.

- Na prośbę Alfa Asset Management przygotowaliśmy plan rekomercjalizacji centrum, który został pozytywnie przyjęty przez właściciela. Wierzymy, że nasza propozycja spotka się również z zainteresowaniem najemców - powiedziała Magdalena Frątczak, dyrektor działu powierzchni handlowych w CBRE.

Alfa Asset Management podpisała także z CBRE umowy na rekomercjalizację pozostałych galerii Focus Mall w Bydgoszczy, Zielone Górze i Piotrkowie Trybunalskim. Umowy dotyczące ww. centrów nie zawierają klauzuli wyłączności.

Focus Mall zbudowany jest w centrum Rybnika przy głównym deptaku. To zrewitalizowany stary browar. Centrum liczy 42 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 18 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej 85 sklepów i punktów usługowych oraz 7-salowe Multikino. Obiekt został oddany do użytku 6 września 2007 roku. Główni najemcy obiektu to Alma, Multikino, Mix Electronix, C&A, Empik, Smyk, Reserved, KFC, Stradivarius i New Yorker.

Sieć galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall to śródmiejskie centra handlowe w miastach średniej wielkości w Polsce. W skład sieci wchodzą także obiekty w Bydgoszczy, Zielonej Górze i Piotrkowie Trybunalskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA