PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ruszyło centrum handlowe NoVa Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 kwi 2012 10:48

Ruszyło centrum handlowe NoVa Park

18 kwietnia 2012 otwiera się największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie lubuskim - NoVa Park. Pierwszych klientów przyjmie o godz. 16. Inwestycja została zrealizowana w ramach partnerstwa joint venture irlandzkiej grupy kapitałowej Caelum Development oraz węgierskiego dewelopera Futureal.

REKLAMA

NoVa Park to największa inwestycja komercyjna w Gorzowie Wielkopolskim obejmująca swoim zasięgiem nie tylko stolicę, ale cały region lubuski. W centrum na powierzchni 32,4 tys. mkw. znalazły się marki nieobecne dotąd w tym regionie, takie jak H&M, C&A, KappAhl, KFC, Cubus, Lavard, Bijou Brigitte, Media Expert czy Pure Fitness.  

Na klientów czeka parking dla 910 samochodów.

- Jest dla nas wielką satysfakcją, że mieszkańcy regionu mają dostęp do największych marek handlowych. Od początku byliśmy przekonani o sile tego projektu i nie mamy wątpliwości, iż będzie on komercyjnym sukcesem. Cieszymy się, że właśnie tą inwestycją debiutujemy na polskim rynku - mówi Gabor Futo - założyciel i CEO grupy Futureal.

Centrum NoVa Park jest położone przy bulwarze Warty. Inwestycja bezpośrednio przyczynia się do modernizacji tej części miasta i odświeżenia wizerunku Zawarcia. Dzięki realizacji centrum NoVa Park powstało około 1000 nowych miejsc pracy.

- Nova Park to ogromny impuls dla Gorzowa i całego regionu. W tym dynamicznie rozwijającym się mieście istniała potrzeba nowoczesnej powierzchni handlowej (...) - mówi David Sharkey, założyciel grupy Caelum Development.

Jak podkreśla, realizacja tak znaczącego projektu nie byłaby możliwa bez współpracy ze strony władz miejskich: "Jesteśmy ogromnie wdzięczni władzom Gorzowa, których wkład w tę inwestycję jest nieoceniony. Współpraca pomiędzy ratuszem a grupą Caelum od wielu lat układa się pomyślnie".

Na mocy porozumienia z inwestorami, za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma Apsys Management.

W związku z otwarciem galerii przygotowano dla klientów pięć dni różnorodnych atrakcji utrzymanych w konwencji „Tajemniczego Ogrodu", w tym koncerty Patrycji Markowskiej oraz Michała Szpaka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA