PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ryszard Podkulski: Zawodowo czuję się spełniony. Teraz pora na przekazanie biznesu dzieciom

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 13 mar 2018 11:05

Ryszard Podkulski: Zawodowo czuję się spełniony. Teraz pora na przekazanie biznesu dzieciom Ryszard Podkulski na budowie Galerii Rzeszów

Zawodowo czuję się spełniony. Od zera zbudowałem spory holding nieruchomościowy. Teraz pora na przekazanie biznesu dzieciom – o swoich inwestycjach i rzeszowskim rynku nieruchomości mówi Ryszard Podkulski, jeden z największych prywatnych inwestorów w historii stolicy Podkarpacia.

REKLAMA

Galeria Rzeszów czy Hotel Rzeszów to inwestycje, które miały kluczowy wpływ na rzeszowski rynek nieruchomości. Jakie nowe projekty przygotowuje Ryszard Podkulski?

Najważniejszym z nowych projektów jest budynek mający do 100 metrów wysokości, który miałby zawierać część biurową i hotelową, tj. w postaci małych mieszkań bez możliwości wykupienia. Obiekt będzie posadowiony tuż obok Galerii Rzeszów. To zarys koncepcji, ponieważ nim ruszą prace projektowe należy przeprowadzić badania rynku, które pozwolą stwierdzić jakie jest zapotrzebowanie na tego typu przestrzenie w Rzeszowie. Pomoże to określić relację wielkości części biurowej do mieszkaniowej. Warto zaznaczyć, że w tej koncepcji zawarte są też trzy poziomy parkingu. Pozwoli to zwiększyć powierzchnię parkingową Galerii Rzeszów, której zawsze będzie mało.

Wśród Pana inwestycji jest również kilka hoteli. Czy planuje Pan kolejne projekty? Być może Rzeszów potrzebuje hotelu pod znaną marką?

Mieliśmy kilka ciekawych propozycji od znanych grup hotelarskich. Na przykład, aby zmienić status Hotelu Rzeszów. Doszliśmy do wniosku, że ten hotel sam w sobie jest marką. W założeniu miał to być obiekt o wysokiej klasie i to się udało zrobić. W 2016 roku Hotel Rzeszów został zaliczony do 1 proc. najlepszych hoteli świata - oprócz niego wyróżniono tylko 7 innych hoteli w naszym kraju. Standardy obsługi są mamy tam bardzo wysokie. Można powiedzieć, że rozpieszczamy klientów. Wyróżniamy się również ogromną elastycznością w działaniu. Klasyczne sieci hotelowe po prostu nie są w stanie z nami konkurować pod tym względem. Tutaj właściciel jest na miejscu, dba o obiekt, kontroluje sytuację i może błyskawicznie podjąć decyzję. W sieciówkach zajmuje to dużo więcej czasu. Ponadto tylko my jesteśmy w stanie w Rzeszowie opanować logistycznie duże imprezy, np. kongres na 1000 osób.

Odnośnie miejsca gdzie dziś znajduje się Hotel Metropolitan również mieliśmy propozycję od sieci hoteli, ale ponownie postawiliśmy na własną markę. Obecnie dzięki serwisom internetowym, np. Booking.com czy Trivago, mniejsze hotele stały się równie konkurencyjne co sieci hoteli. A w Rzeszowie nie ma słabych hoteli. Możemy konkurować z największymi sieciami.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA