PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sfera bije własne rekordy

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 04 gru 2017 15:28

Sfera bije własne rekordy fot. mat. prasowe

Na przełomie trzeciego i czwartego kwartału Galeria Sfera w Bielsku-Białej odnotowała najlepsze obroty w historii centrum, nie licząc wyników grudniowych. We wrześniu osiągnięty został 24 proc. wzrost sprzedaży w porównaniu z adekwatnym okresem ubiegłego roku. Tendencja wzrostowa utrzymana została także w październiku, w którym uzyskano wynik o 2 proc. wyższy od wrześniowego. Galeria Sfera bije własne rekordy dzięki umiejętnemu wykorzystywaniu potencjału lokalizacji i specyfiki obiektu.

REKLAMA

Galeria Sfera to ponad 220 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji, do tego kluby muzyczne, fitness, wielosalowe kino, przestrzeń biurowa, hotel i apartamenty mieszkalne. Tak bogatą ofertą poszczycić się może wciąż niewiele obiektów handlowych w Polsce. Nic zatem dziwnego, że galeria, zlokalizowana w ścisłym centrum stolicy Podbeskidzia, utworzona, jako jedna z pierwszych w Polsce, w ramach rewitalizacji postindustrialnego obszaru miejskiego, cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko wśród mieszkańców, lecz także turystów odwiedzających miasto, przede wszystkim tych zza południowej granicy. Odnotowany rekordowy wzrost sprzedaży we wrześniu i w październiku to, zdaniem zespołu galerii, efekt stałego wzmacniania wysokiej jakości oferty i unikalnych w skali kraju działań marketingowych.

- Nasza lokalizacja, oferta i historia wpisana w niepowtarzalny charakter Bielska-Białej w dużej mierze determinują działania, które realizujemy zarówno z myślą o naszych najemcach, jak i klientach – mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera. Od początku roku tenant-mix naszej galerii wzmocnił się o 16 nowych marek, a 12 dotychczasowych zostało otwartych w nowych lokalizacjach. Dobrze przemyślane działania leasingowe idą w parze z zaangażowaniem w życie miasta. Na naszym terenie od lat realizowane są projekty o tak ugruntowanej marce jak Bielska Zadymka Jazzowa czy cykl koncertów Letniej Sceny Sfery, które cieszą się uznaniem bielszczan. Z resztą nie tylko ich – od pewnego czasu realizujemy kampanię outdoorową również na terenie Czech. Jej efektem jest wzrost odwiedzalności ze strony naszych południowych sąsiadów, z czego jesteśmy bardzo dumni – dodaje.

Starania wkładane w podtrzymanie unikalnego, lifestylowego charakteru Sfery, jako obiektu typu mixed-use oraz osiągane przez centrum wyniki są regularnie zauważane przez branżę handlową. Niedawno Galerię Sfera doceniła Polska Rada Centrów Handlowych, która przyznała bielskiemu centrum wyróżnienie w kategorii Best Performance, motywując zespół Galerii do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Największa galeria handlowa na Podbeskidziu, stworzona zgodnie z zasadą: miasto w mieście, wciąż pozostaje otwarta na nowe rozwiązania i pomysły. Kolejne z nich już niebawem będą wcielane w życie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA