PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sieć Simple urośnie

  • Autor: propertynews.pl
  • 15 kwi 2015 14:27

Sieć Simple urośnie Salon Simple w Wilnie

W br. chcielibyśmy przyspieszyć z rozwojem marki Simple, zwiększając powierzchnię handlową o minimum 1000 mkw. - mówi w rozmowie z portalem Propertynews.pl Tomasz Malicki, prezes zarzadu Gino Rossi.

REKLAMA

Plany rozwoju marki Simple na 2015 r. obejmują zarówno otwarcia nowych sklepów, jak i powiększanie istniejących. - W Polsce zamierzamy  w tym roku otworzyć  około 9 sklepów oraz zwiększyć powierzchnię 5-6 istniejących już salonów Simple - zapowiada Tomasz Malicki.

Simple wychodzi też poza granice Polski. 6 marca otwarty został pierwszy sklep w formule franczyzowej w centrum handlowym Panorama w Wilnie na Litwie. - W pierwszym półroczu planujemy też otwarcie 1-2 sklepów w Czechach na terenie najlepszych centrów handlowych w tym kraju. To pierwsze kroki jakie marka Simple stawia w kierunku rynków zagranicznych. Interesujące są dla nas, głownie Czechy, Słowacja i właśnie kraje nadbałtyckie: Litwa Łotwa Estonia - mówi Tomasz Malicki.

Na koniec roku sieć salonów Simple w Polsce i za granicą powinna liczyć minimum 66 sklepów. Na koniec ubiegłego roku pod tym szyldem działało  57 salonów.

Najbliższe otwarcia salonów sprzedaży Simple CP planowane są w: Elblągu, Radomiu i Jeleniej Górze. Powiększony zostanie także salon Simple CP w centrum handlowym  Wola Park w Warszawie.

 

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA