PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sklep WSS Społem zwolnił lokal w centrum Warszawy

  • dlahandlu.pl
  • 28 cze 2013 10:29

Działający u zbiegu ul. Al. Solidarności i gen. Andersa sklep WSS Społem "Rzepicha" wyprowadził się z lokalizacji zajmowanej od lat. Póki co lokal jest pusty i nie wiadomo jakie będzie jego nowe przeznaczenie.

REKLAMA

Po przeciwnej stronie Al. Solidarności działa sklep spożywczy należący także do WSS Społem. Kolejna placówka tej spółdzielni jest zlokalizowana w Hali Mirowskiej w. Al. Jana Pawła II i na rogu Al. Solidarności z Al. Jana Pawła II. WSS Społem istnieje od ponad 140 lat, prowadzi 38 placówek spożywczo-przemysłowych. Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Renia 2013-07-01 14:28:44
    To wszystko polityka,zła polityka wobec spółdzielni.Miniony rok był ogłoszony przez ONZ rokiem spółdzielczości.Jednak nasz rząd zakpił z tego.Widać nie jest zainteresowany rozwojem działalności gospodarczej prowadzonej przez spółdzielców.Spółdzielnie systematycznie upadają,a bezrobocie rośnie.W starej unij spółdzielczość ma swoje miejsce i stosowną pomoc prawną i podatkową.Podobnie jest ze spółdzielczością w Dani,Szwecji ,Anglii,Norwegii. Polska Spółdzielczość przetrwała dwie wojny i PRL, a dziś systematycznie upadają poszczególne spółdzielnie.Niektóre są przekształcane w spółki z o.o.przez zwykłych cwaniaków jak w Tychach,Gdyni,Gdańsku. Niedługo też w Zakopanym.Jest to zwykły "skok na kasę". Cóż można zrobić jeśli nie ma dobrego prawa i wsparcia dla Spółdzielców,a władza dawno położyła (...) na spółdzielczość. Pozdrawiam Spółdzielców!!!!!!!
  • śmierć giganta 2013-07-01 11:06:39
    WSS Społem. Kiedyś gigant w skali krajowej. Firma o spółdzielczych tradycjach, rodem jeszcze z XIX wieku. Dziś ma tylko 38 placówek. To porażka, śmierć polskiego giganta na naszych oczach. Firmę dobiły chyba decyzje polityczne z początku lat 90 XX wieku, kiedy zdecydowano się postawić na wolny rynek i zaprosić korporacje międzynarodowe do wejścia na polski rynek handlu detalicznego, oraz jednocześnie zrezygnowano ze wspierania handlu w rękach państwowych i spóldzielczych. Wielka szkoda. Błędne decyzje. Państwo powinno jednak posiadać w swym władaniu produktywne miejsca pracy, które może gwarantować swoim obywatelom, i którymi może rozwiązywać problemy związane z zatrudnieniem.

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA