PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Słaby lipiec Euromarku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 sie 2012 09:46

Sprzedaż spółki Euromark Polska SA w lipcu 2012 wyniosła 6 823 tys. złotych i była niższa o 31,6 proc. w porównaniu z wynikami osiągniętymi w lipcu ubiegłego roku.

REKLAMA

Sprzedaży w okresie wrzesień 2011 - lipiec 2012 roku wyniosła 80 099 tys. złotych i była niższa o 14,3 proc. od wyników osiągniętych w porównywalnym okresie ubiegłego roku kalendarzowego.

„Lipiec 2012 roku był podobnie jak czerwiec br., miesiącem w którym niekorzystny wpływ na wysokość sprzedaży zrealizowanej przez spółkę miały Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012. Wydarzenie to bez wątpienia wpłynęło na dalszą, przejściową zmianę standardowych zachowań zakupowych klientów. Wyniki sprzedaży we wszystkich kanałach nadal nie były zadowalające ze względu na nastawienie się i oczekiwanie klientów na znaczne obniżki cen przed zaplanowanymi wyjazdami urlopowymi - podała spółka w komunikacie."

Skonsolidowane wyniki sprzedaży Grupy Kapitałowej w lipcu 2012 roku wyniosły 7 377 tys. złotych i były niższe od osiągniętych w lipcu roku ubiegłego o 30,5 proc. Narastająco wyniki sprzedaży Grupy Kapitałowej Euromark osiągnięte w okresie wrzesień 2011 - lipiec 2012 roku wyniosły 85 385 tys. złotych i były niższe o 14,2 proc. od wyników osiągniętych w porównywalnym okresie ubiegłego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA