PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sphinx chce podbić serca studentów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 paź 2014 12:59

Restauracje Sphinx, sieć zarządzana przez Sfinks Polska, wdraża nowy program Sphinx Student Club, dzięki któremu studenci otrzymają specjalne karty uprawniające do korzystania z promocyjnego menu.

REKLAMA

Uczestnicy Sphinx Student Club będą również mieli dostęp do dedykowanych specjalnie dla nich akcji promocyjnych, jak również będą mogli brać udział w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w restauracjach Sphinx. Sieć Sphinx w celu promowania i poszerzania zasięgu nowego programu studenckiego nawiązuje współpracę z partnerami m.in. samorządami studenckimi, zespołami i klubami muzycznymi. 

- Już na początku swojej działalności Sphinx był kojarzony jako restauracja przyjazna studentom ze względu na ceny i wielkość dań, co wzięliśmy również pod uwagę konstruując naszą nową ofertę. Z pewnością restauracje położone bliżej uczelni będą miały więcej atrakcji przeznaczonych dla studentów - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią Sphinx.

- Jak wynika z badań przeprowadzonych na rzecz naszej sieci w pięciu dużych miastach Polski, 45 proc. młodych osób w wieku 18-29 lat odwiedza regularnie - co najmniej raz w tygodniu - lokale gastronomiczne. W tej grupie jest też wielu studentów - dodaje Dorota Cacek.

Kartę Sphinx Student Club będą mogli otrzymać studenci posiadający aktualne legitymacje w każdej restauracji Sphinx. Upoważnia ona do skorzystania z oferty - Student Menu, w której znajduje się 13 dań w promocyjnych cenach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA