PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Spółki zależne PBO Anioła ogłaszają upadłość

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 mar 2014 12:29

10 marca dwie spółki zależne PBO Anioła (PBO Hydro i PBO Elektro) złożyły w Sądzie Rejonowym w Poznaniu wnioski o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku.

REKLAMA

Zarząd PBO Hydro wskazał, że obowiązek złożenia wniosku wynika z przepisów prawa i jest efektem utraty płynności finansowej przez spółkę, której źródła przychodów nie wystarczają już na pokrycie bieżących kosztów funkcjonowania, w tym na regulowanie wymagalnych zobowiązań pieniężnych. Na decyzję o złożeniu wniosku znaczący wpływ miało złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości przez PBO ANioła - głównego zleceniodawcę, a co za tym idzie brak możliwości prowadzenia dalszej działalności operacyjnej przez spółkę.

Ten sam powód podała spółka PBO Elekto.

Ponadto, 7 marca kolejny wierzyciel spółki PBO Anioła - Pekabex Bet - złożył w Sądzie Rejonowym Poznań - wniosek o ogłoszenie upadłości firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA