PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Spór Mirbudu z Fabryką Biznesu wchodzi w kolejną fazę

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 29 sty 2018 12:56

Spór Mirbudu z Fabryką Biznesu wchodzi w kolejną fazę Fot. pixabay

Mirbud komentuje informacje przesłane do mediów przez zarząd Fabryki Biznesu. 


REKLAMA

26 stycznia 2018 r. Mirbud otrzymał postanowienie Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi z dnia 19 stycznia 2018 roku oddalające wniosek złożony przez Mirbud o ogłoszenie upadłości Fabryki Biznesu zarządcy Galerii Handlowej Sukcesja w Łodzi - czytamy w komunikacje Mirbudu. 

Czytaj także:

Fabryka Biznesu kontra Mirbud. Jest dalszy ciąg konfliktu

- W komentarzu przesłanym do mediów w dniu 25 stycznia przez Zarząd Fabryki Biznesu sp. z o.o. odnośnie oddalenia wniosku o ogłoszenie upadłości Zarząd Fabryki Biznesu Sp. z o.o. przedstawia stanowisko niezgodne z uzasadnieniem Sądu zawartym w postanowieniu - pisze Mirbud.  

Zgodnie z uzasadnieniem Sądu, podstawą oddalenia wniosku o ogłoszenie upadłości Fabryki Biznesu sp. z o.o. jest „(…) realny spór co do istnienia wierzytelności z tytułu pozostałej części zapłaty za prace wykonane na podstawie umowy o roboty budowlane.”, a nie faktyczna sytuacja finansowa Fabryki Biznesu Sp. z o.o. - czytamy.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA