PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sposób na przestrzeń wokół galerii

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 wrz 2015 11:31

Sposób na przestrzeń wokół galerii Galeria Bronowice

Sytuacja na rynku wymusza na zarządcach obiektów handlowych wdrożenie zmianę podejścia do biznesu. Galeria Bronowice w Krakowie stawia na wykorzystanie części wspólnych wewnątrz i na zewnątrz obiektu.

REKLAMA

- Dziś zakupy w galerii handlowej to nie wszystko. To raczej początek i zaledwie wstęp do tego, co oferują poszczególne centra. Na rozpoznawalność i odwiedzalność danego miejsca wpływa nie tylko przyzwoity tenant-mix, ale i szereg różnych działań, które – dopiero po złożeniu w całość – zapewniają odpowiedni rezultat. To trochę tak, jak z puzzlami – każdy dodatkowo dokładany element przybliża nas do oczekiwanego efektu finalnego - komentuje Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Sposobem Galerii Bronowice jest oferta dająca możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu różnym grupom wiekowym. - Jest to oczywiście tylko uzupełnienie wielu innych działań kierowanych do klientów – ale, jak obserwujemy – niezwykle istotne, wyróżniające i nadające charakter - tłumaczy Rzońca.

Czynnikiem, który zadecydował o zagospodarowaniu zewnętrznych terenów był szybki rozwój okolicznego rynku mieszkaniowego przy niewystarczającej ofercie rozrywkowej. - Staramy się więc być dobrym sąsiadem, łączyć zakupy z nowoczesną rolą współczesnego centrum handlowego. Stąd pomysł na miejsca aktywnego wypoczynku właśnie przy galerii – plac zabaw dla dzieci, Kreatywną Strefę Gier, skatepark, boisko do gry w kosza i w bule, szachy czy mini-amfiteatr - mówi dyrektor Galerii Bronowice.

Strefa znajduje się w pobliżu głównego wejścia do budynku. Obejmuje trzy gry plenerowe umiejscowione na podłożu. Każda ma powierzchnię 4 mkw. - Zagrać w nie może każdy, bez względu na wiek. Gry zostały wykonane z odpornej na warunki atmosferyczne specjalnej masy termoplastycznej i farb, a dzięki zastosowaniu antypoślizgowych elementów – są całkowicie bezpieczne. Mają intensywne kolory, które nie bledną i utrzymują swoją barwę - opisuje Aleksandra Rzońca.

Obok strefy znajduje się plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i sprężynowymi bujakami. Łączna powierzchnia ogrodzonej przestrzeni to 200 mkw. Strefa wyłożona jest tartanem.

- Fani sportów ekstremalnych mogą korzystać ze skatepark’u znajdującego się przy wejściu do Galerii od strony apteki. Wyposażony w takie urządzenia jak banki, mini quartery, grindboxy, najazdy i poręcze, jest propozycją dla miłośników jazdy na rolkach, deskorolce i bmx’ie - zarówno z okolicznych osiedli, jak i całego Krakowa - wylicza Rzońca. Wstęp do skate parku mierzącego 260 mkw. jest bezpłatny.

Inną atrakcją dla chcących aktywnie spędzać wolny czas jest boisko do gry w koszykówkę oraz miejsce do gry w bule - francuską grę zręcznościową. Dla mniej aktywnych umieszczono stoliki szachowe oraz dwie duże szachownice na których można grać półmetrowymi figurami. Wypożyczalnia pionków i buli znajduje się w InfoPunkcie obiektu.  

- Te dodatkowe, bezpłatne atrakcje przyciągają okolicznych mieszkańców, powodują, że Galeria wpisuje się w otoczenie, staje się naprawdę bliskim sąsiadem – takim, który „na wyciągniecie ręki” zaspokoi rosnące oczekiwania klientów - podsumowuje dyrektor.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA