PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sprzedaż Redanu w kwietniu minimalnie wyższa niż przed rokiem

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 maj 2013 09:31

Szacunkowa wartość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży zrealizowanych przez Grupę Redan w kwietniu 2013 r. wyniosła 38,4 mln zł i była o 2proc. wyższa w porównaniu do osiągniętych w tym samym okresie roku poprzedniego - poinformowała spółka w komunikacie.

REKLAMA

Szacunkowa wielkość skonsolidowanej marży handlowej w kwietniu 2013 r. wyniosła 48 proc. i była na poziomie zbliżonym do zrealizowanej w kwietniu 2012 r.

W ujęciu narastającym za 4 miesiące 2013 r. sprzedaż Grupy Redan wyniosła 135,8 mln zł i była o 9proc. wyższa w ujęciu r/r, natomiast marża w tym okresie była na poziomie 43proc., czyli o ponad 2 p.p. niższa w porównaniu do roku wcześniejszego.

Sieć Textilmarket na koniec marca składała się z 273 sklepów własnych o łącznej powierzchni 60,1 tys. mkw., co oznacza 4-proc. przyrost powierzchni handlowej r/r. Punkty handlowe działające w sieci sprzedaży marek Top Secret, Troll i DryWash na koniec kwietnia 2013 r. miały łączną powierzchnię 38,5 tys. mkw., co oznacza wzrost powierzchni handlowej o 12 proc. r/r.

Sprzedaż towarów Grupy Redan poprzez sklepy internetowe w kwietniu 2013 r. osiągnęła poziom 2,2 mln zł, co oznacza 56proc. wzrost do kwietnia 2012 r. Natomiast za 4 miesiące sprzedaż wynosiła 9,8 mln zł, co oznacza wzrost o 62proc. r/r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA