PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Starbucks otwiera kawiarnie tam, gdzie jest oczekiwany

  • www.portalspozywczy.pl
  • 14 lip 2015 11:58

Starbucks otwiera kawiarnie tam, gdzie jest oczekiwany Adam Mularuk, Brand President marki Starbucks, fot. PTWP/ŻelaznaStudio

- W ubiegłym roku otworzyliśmy w Polsce trzy kawiarnie Starbucks. Zarządzamy siecią w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Co roku średnio otwieramy 7-8 lokali rocznie w tych trzech krajach. Nie jest to jednak sama pogoń za ekspansją, Otwieramy kawiarnie tam, gdzie jesteśmy oczekiwani i możemy świadczyć usługi na odpowiednim poziomie - mówi w wywiadzie dla www.portalspozywczy.pl, Adam Mularuk, Brand President marki Starbucks.


REKLAMA

- Mamy kawiarnie we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Katowicach. Przyglądamy się innym miastom i chcemy się rozwijać. Na polskim rynku jest miejsce na markę Starbucks i na powstawanie kolejnych kawiarni z tym logo. Wiem, że będąc dobrym w tym, co robimy, będziemy zdobywać większe udziały w rynku. 

- Na jakie typy lokalizacji stawia Starbucks?

Należy bezwzględnie rozpatrywać każde miejsce, gdzie są klienci. Dla nas ważną rzeczą jest, aby budować dzienny rytuał, aby przywiązywać klientów do naszej marki i budować nową jakość picia kawy. Chcemy, aby nasi klienci mieli możliwość skorzystania z naszej oferty w drodze do szkoły czy pracy, ale także wychodząc prosto z domu. W Czechach już działa kilka kawiarni na osiedlach mieszkaniowych, a teraz szukamy najlepszych tego typu lokalizacji na rynku polskim.  Stawiamy także na galerie handlowe, główne ulice miast, place i rynki.

W ubiegłym roku uruchomiliśmy również pierwszą kawiarnie sezonową – w Gdyni. Był to sukces i planujemy kolejne tego typu przedsięwzięcia w przyszłości.

Więcej na: www.portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA