PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Starbucks uruchamia kawiarnię w centrum handlowym Magnolia Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 sie 2011 13:22

W centrum handlowym Magnolia Park została otwarta trzecia kawiarnia Starbucks we Wrocławiu. Otwarcia dokonała firma AmRest Coffee Sp. z o.o. - joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o. Jest to dwunasta lokalizacja sieci w Polsce i zarazem pierwsza kawiarnia w centrum handlowym we Wrocławiu.

REKLAMA

Kawiarnia Starbucks w Magnolia Park zajmuje około 80 mkw. i oferuje około 30 miejsc siedzących.

- Bardzo cieszymy się, że Starbucks dołączył do grona najemców Magnolia Park, największego centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnego we Wrocławiu, które oferuje swoim klientom wiele atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu. Jestem przekonana, że nasza kawiarnia stanie się jednym z ich ulubionych miejsc spotkań i odpoczynku - powiedziała Agnieszka Kozłowska, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

- (...) Starbucks znakomicie komponuje się z ofertą galerii - powiedział Adrian Zawadzki, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park we Wrocławiu.

Kawiarnia Starbucks Magnolia Park jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 - 21:00. Lokal jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i zapewnia swoim gościom bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi). Zatrudnienie znalazło w nim 14 osób.

Kawiarnia Starbucks w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu jest dwunastą lokalizacją sieci w Polsce. Oprócz niej firma zarządza sześcioma kawiarniami w Warszawie, dwiema we Wrocławiu, jedną w Poznaniu, jedną w Krakowie oraz jedną w Gdańsku. Pierwsza lokalizacja przy ul. Nowy Świat w Warszawie została otwarta 8 kwietnia 2009 roku. Do końca 2009 roku w Polsce funkcjonowały trzy kawiarnie Starbucks - dwie w Warszawie i jedna we Wrocławiu, natomiast do końca 2010 roku firma otworzyła na rynku polskim łącznie dziewięć lokali.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA