PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Stary Browar: Dobre marki tworzy się długo i na długo

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 lut 2017 08:28

Stary Browar: Dobre marki tworzy się długo i na długo Renata Gralec, dyrektor Centrum Stary Browar

Tej wiosny w Starym Browarze nie zabraknie zmian: zaplanowano remonty i nowe adaptacje. Część z nich już się rozpoczęła, a za chwilę ruszają kolejne realizacje. O wiosennej metamorfozie poznańskiej galerii rozmawiamy z Renatą Gralec, dyrektor Centrum Stary Browar.

REKLAMA

W Starym Browarze w najbliższych tygodniach szykuje się wiele zmian. Co jest ich powodem?

W marcu 10 lat temu otworzyliśmy skrzydło Pasaż i czas trwania wielu umów wieloletnich mija właśnie teraz. Przedłużyliśmy sporo kontraktów, w tym kluczowych na duże powierzchnie, a kilka marek postanowiło skorzystać z okazji i przenieść się do większych lokali. Wśród brandów, które będą na większych metrażach są zarówno te globalne, jak i koncepty butikowe, które rozwijają się w naszym Centrum. Wprowadzanie najnowszego designu i otwieranie salonów flagowych jest w Starym Browarze na porządku dziennym.

Które marki zdecydowały się na najbardziej znaczące zmiany?

Decyzję o znacznym powiększeniu salonów swoich najmocniejszych marek podjął Inditex. Zara powiększy się o 800 mkw. aż do blisko 3000 mkw., bardzo też cieszę się, że możemy ogłosić, że pod koniec miesiąca otwarty zostanie u nas największy Massimo Dutti w Polsce. Będzie ponad dwukrotnie większy niż dotychczasowy salon. W tej chwili w Pasażu na dwukrotnie większą powierzchnię przenosi się iSpot, a na jego dotychczasowym miejscu swój nowy koncept otworzy Denon. W marcu prace nad drugim po Warszawie dużym salonem premium rozpocznie Martes Sport w świetnej i bardzo eksponowanej lokalizacji. To naszym zdaniem idealna odpowiedź na aktualne trendy aktywnego życia bardzo popularne w Poznaniu, gdzie amatorski sport staje się nieodłącznym DNA codzienności. Chcemy temu sprzyjać zarówno poprzez ofertę sklepów jak i aktywności, które np. latem proponujemy w naszym parku. Z nowości niemal za chwilę otworzy się u nas autorski koncept marek skandynawskich , a pełnią wiosny - najświeższy koncept Wojas i duobrandowy salon Intimissimi i Calzedonia, a obok niego rozpoznawalna i planująca dużą ekspansję w Polsce marka, z którą właśnie podpisaliśmy kontrakt. Wkrótce oficjalnie zdradzimy jej nazwę i podamy więcej szczegółów na temat zmian związanych z rozwojem obecnych i pojawieniem się nowych marek w Starym Browarze.

Jak prowadzone właśnie relokacje mają się do strategii Starego Browaru?

Pozycja lidera rynkowego jaką ma Stary Browar wynika z tego, że dba o to co w nim dobre, a przy tym nieustannie się zmienia. Stałe jest to to, że kluczowa jest jakość naszej oferty i przestrzeni. Komponowanie shopping experience to dziś i sztuka i multidyscyplinarne wyzwanie, gdzie znaczenie ma design, technologia, psychologia, a wszystko harmonijne, niczym uszyte na miarę. Pracujemy więc zarówno nad dobrą ofertą, jak i przestrzeniami wspólnymi. To kolejny moduł zmian, które wdrożymy w 2017.

  • 1
  • 2
  • Porsche 2017-02-03 15:14:39
    Browar to słabe i drogie centrum , takie zmiany o jakich mowa w artykule tylko to potwierdzają , aż dziwne że Pani dyrektor nie dostrzega konkurencji w sąsiednich lokalizacjach i trzyma się kurczowo tego cyrku z wielka sztuką. Dlatego klienci coraz częściej omijają tą lokalizacje.
  • Darth 2017-02-03 14:22:17
    Ja tej kobiecie proponuje zajrzeć (bo chyba tego jeszcze nie robiła) do toalet galerii, którą zarządza. Wtedy zobaczy na czym polega jakość, unikalność i spektakularność Starego Browaru.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Polska Rada Centrów Handlowych

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA